Poprzedni artykuł: Jest piękny i podkreśla kolor tęczówki. Latem właśnie ten makijaż powi... Następny artykuł: Przy tym kremie CC trądzik, niedoskonałości i tłusta cera nie są już p...

Zmieniamy się dla was! Jest już nowa wersja mobilna KWC, a wraz z nią opcja: Looki Wizażanek. Co to takiego?

Makijaż,
,
, tagi: kwc
KWC, czyli największa baza recenzji kosmetyków w Polsce, teraz w odświeżonej wersji mobilnej - łatwiej dotrzecie do interesujących opinii i podzielicie się swoimi wrażeniami na temat produktów. Nowością są Looki Wizażanek. Sprawdźcie, dlaczego warto dodać Look!

Bardzo zależało nam na tym, aby sprostać waszym oczekiwaniom. Dzięki temu, że podsuwałyście nam wiele sugestii, mogliśmy wprowadzić wiele zmian w mobilnym KWC. Super, że jesteście z nami! :)

Nowe mobilne KWC to po prostu łatwiejszy i przyjemniejszy sposób korzystania. Odświeżony wygląd sprawia, że strona jest dużo bardziej czytelna oraz intuicyjna. Pojawiła się możliwość dodawania recenzji z telefonu. Dlatego teraz możecie to robić w autobusie, na przystanku czy też w przerwie podczas pracy - krótko mówiąc wszędzie i o każdej porze. 

Odświeżone KWC to także możliwość rejestrowania się i logowania za pomocą Facebooka. Możecie sprawnie połączyć konta i logować się każdego dnia oraz kiedy tylko macie na to ochotę. Ale to nie koniec zmian. Udało nam się wprowadzić jeszcze jedną opcję, z której jesteśmy szczególnie dumni

Dodawanie Looków w KWC

Wiemy, że lubicie dzielić się swoimi makijażami, manicure czy swatchami. Teraz możecie to robić również w KWC! Looki Wizażanek to możliwość dodawania użytych produktów z katalogu KWC. Warto je oznaczać. To bardzo cenna informacja dla każdej z nas - same też możecie dzięki temu stwierdzić, że na przykład jesteście w stanie odtworzyć wręcz identyczny makijaż tymi samymi kosmetykami, bo akurat macie je w kuferku :).

Looki Wizażanek to też świetny sposób na promocję dla tych z was, które są profesjonalnymi wizażystkami lub prowadzą bloga na Instagramie lub jakiejś platformie. Każda osoba dodająca look może go uzupełnić o adres swojej strony internetowej. Aktywny link będzie widoczny dla każdego, kto obejrzy twoje zdjęcie :).

To jest naprawdę bardzo łatwe :). Wystarczy wejść na telefonie lub komputerze na TĘ STRONĘ i uzupełnić wszystkie pola. Po kliknięciu "dodaj Look" twoje zdjęcie pojawi się na liście wszystkich looków TUTAJ.

Jak dodać Look?

Aby było wam łatwiej przebrnąć przez wszystkie opcje podczas dodawania pierwszego Looku, postanowiłyśmy przygotować krótką instrukcję obsługi. Poniżej znajdziecie zdjęcie, z których dowiecie się, jak krok po kroku opublikować w naszym KWC zdjęcie na przykład makijażu.

Zacznijmy od tego, że najpierw potrzebujemy oczywiście samego zdjęcia. Tak jak wcześniej wspomniałyśmy, może to być fotografia całej twarzy, wyłącznie zbliżenie na oko czy manicure lub zwykłe swatche. My skupiamy się dzisiaj na make-upie oczu. Mamy takie oto zdjęcie:

Dla ułatwienia zaznaczyłyśmy fioletowymi strzałkami miejsca, w które należy kliknąć. Wchodzimy na główną stronę KWC (posługujemy się wersją mobilną, ale Look możecie dodać również poprzez przeglądarkę w wersji komputerowej). W lewym górnym rogu szukamy trzech poziomych kresek. Po naciśnięciu otworzy nam się zupełnie nowy panel. W drugim kwadracie mamy grafikę ust i plusikiem - naciskamy. 

Kiedy już przeniesiemy się na kolejną stronę, musimy najpierw wybrać zdjęcie z galerii (na komputerze lub w telefonie). Naciskamy zatem na napis "Dodaj zdjęcie", a następnie wyszukujemy odpowiednią fotografię. Gotowe? W takim razie powinnaś zauważyć, że pojawiła się kwadratowa miniaturka twojego zdjęcia. Teraz możesz przejść swobodnie do dodania tytułu twojego Looku, a następnie do uzupełnienia opisu Looku. Kilka wskazówek do tego, co powinnać tam wpisać, znajduje się w polach, które będziesz uzupełniać. 

My sugerujemy dodanie tam chociażby konkretnych numerów cieni do powiek, ponieważ z listy kosmetyków możesz wybrać tylko konkretny produkt, a nie jego odcień.

Po uzupełnieniu tych dwóch pól, możesz podać również adres swojego bloga, Instagrama czy innej strony internetowej. Aktywny link wyświetli się przy zdjęciu po opublikowaniu Looku. Teraz każdy będzie mógł zacząć cię obserwować :).

Kolejnym i tak naprawdę najważniejszym krokiem, jest dodanie wszystkich produktów, których użyłaś do wykonania makijażu. My skupiłyśmy się nie tylko na samych oczach, ale również na brwiach oraz okolicy pod oczami. 

Na koniec klikamy "Dodaj Look" i gotowe! :) 

Prawda, że proste? :) Pod dużym zdjęciem naszego makijażu widnieje najpierw tytuł, później opis oraz adres strony internetowej. A kiedy przesuniemy ekran jeszcze niżej, wyświetli się lista kosmetyków, które wykorzystałyśmy w makijażu oka.

Teraz możesz podziwiać swój pierwszy Look, ale również podpatrywać inne. Jeśli podoba ci się czyjś makijaż, wprowadziliśmy funkcję dawania "lajków" oraz komentowania.

Mamy też dla was małą niespodziankę w związku z nową wersją KWC! Aktualnie trwa konkurs, w którym można wygrać super zestawy kosmetyków. Wystarczy dodać swój Look – na przykład makijaż, manicure, swatch czy fryzurę. Raz w tygodniu redakcja Wizaz.pl wybierze pięć najlepszych Looków. Konkurs potrwa trzy tygodnie, a to oznacza, że nagród będzie aż 15! Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 03:17

Nasze propozycje