Poprzedni artykuł: Aż 25 tysięcy kobiet czeka w kolejce, by kupić ten podkład! Dlaczego j... Następny artykuł: Spektakularne rzęsy przez 6 tygodni? Wypróbuj kaszmirowe rzęsy!

Oto podkłady, które nie zamienią twarzy w maskę. Mają nawet instagramowy filtr!

W poduszeczce, sticku, z instagramowym filtrem... Zmatowią lub rozświetlą. Nowe podkłady zachwyciły nas swoimi formułami. A ich cena zaczyna się już od 19 zł!

Wiosenne podkłady zaskoczyły nas różnorodnymi formułami. Pojawiły się m.in. święcące triumfy w Azji podkłady w cushionie i sticku (ciekawe, czy u nas też będą takim hitem?). Zaskoczeniem (pozytywnym:) jest dla nas nowa odsłona znanego podkładu od Bourjois, Healthy Mix. Zmieniono jego formułę, ale wizualnie mocno przypomina poprzednią wersję. 

Kolejnym podkładem, który zwrócił naszą uwagę jest stick od Miss Sporty, przyciągający wzrok cukierkowym opakowaniem. 

Ku naszej ogromnej radości, na rynku polskim właśnie debiutuje marka Becca, która proponuje matujący podkład o średnim kryciu. Mocne krycie za to ma nam zapewnić podkład od Artdeco. 

W naszej galerii czeka na was przegląd nowości z cenami. Skusicie się na którąś z nowości? 

Jakie trendy będą rządziły w makijażu tej wiosny? 

Jeżeli zastanawiacie się, na jaki efekt w makijażu postawić w najbliższym czasie, to radzimy aby zwrócić uwagę na efekt glow. Polki upodobały sobie wszechobecny mat, jednak to właśnie delikatne rozświetlenie będzie rządziło w tym roku. A jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o azjatyckim upodobaniu do cushionów i sticków - i dlaczego powinnyśmy je polubić, pobierzcie Trendbook Wizaż.pl!

Polecamy:  7 trendów urodowych 2017, które musisz poznać. Pobierz Trendbook!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:28

Nasze propozycje