Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

„Doskonałość Absolutna” AVON – kolor i pielęgnacja w jednym!

Twoje usta zasługują na więcej niż tylko kolor! Odkryj przepis na usta do pokochania. Szminka „Doskonałość Absolutna” AVON to kolor, jakiego pragniesz i pielęgnacja, jakiej potrzebujesz. Wszystko zamknięte w jednej szmince, która dba o usta nawet wtedy, gdy ją zetrzesz.

„Doskonałość Absolutna” AVON

Szminka „Doskonałość Absolutna” AVON to kremowy, lekki, jedwabisty kolor z samoodnawiającymi się pigmentami TRUE COLOR dla natychmiastowego efektu pięknych ust. Kompleks pielęgnacyjny z witaminami  E i C, składnikami nawilżającymi, kolagenem i ochroną SPF15 pozwala osiągnąć efekt pięknych, zadbanych i zdrowych ust na dłużej. Eleganckie, różowe, półtransparentne opakowanie w którym zamknięto szminkę przyciąga wzrok i pozwala ocenić kolor bez potrzeby jego otwierania.

Szminka dostępna jest w 20 absolutnie doskonałych odcieniach – od pudrowego beżu po intensywną czerwień. Nie zastanawiaj się więcej co wybrać, kolor czy pielęgnacja. Teraz masz wszystko w jednej niesamowitej szmince.

Szminka „Doskonałość Absolutna” AVON cena regularna - 32 zł

Szminki będą dostępne w sprzedaży od katalogu Walentynki.

Komentarze

 • sssyk, 2014-03-29 11:04
  sssyk
  Pomadka dobrze nawilża i do godziny, maksymalnie dwóch godzin utrzymuje super kolor. Później trzeba poprawić. Jeśli chodzi o utrzymanie koloru to ta 5/10, nawilzenie 8/10 :) Pozdrawiam.:ehem:
  Zgłoś
 • lindita, 2014-03-15 15:27
  lindita
  Kolor piękny ale przez jakąś godzinę od nałożenia, później praktycznie nie ma śladu po pomadce. Nie wspomnę już o tym, że wszędzie zostawia ślady. Stosuję różne szminki i te o wiele tańsze dłużej się utrzymują. Pomadka Doskonałość Absolutna nie jest warta swojej ceny.
  Zgłoś
 • dorotadz, 2014-02-20 11:09
  dorotadz
  Szminka jest świetna,dobrze nawilża,ale w ciągu dnia trzeba poprawiać swój makijaż ust.Trwałość u mnie to 4/10
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij