Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Podkład Affinimat Maybelline - efekt 100% matowej skóry

Chciałabyś skutecznie zmatowić swoją skórę? Wypróbuj nowy podkład od Maybelline - Affinimat, z gamy Affinitone, który zapewnia efekt 100% matowej skóry!

Matujący podkład Maybelline Affinimat

Podkład Affinimat Maybelline łączy w sobie dwie najważniejsze cechy podkładów - matuje i dopasowuje się do odcienia skóry. Bazuje na sile absorbujących "mikrogąbeczek", które natychmiast wchłaniają nadmiar sebum, co zapewnia 100% efektu matowej skóry oraz, jak pozostałe podkłady z gamy Affinitone, idealnie stapia się z odcieniem oraz strukturą skóry, gwarantując perfekcyjne i matowe wykończenie makijażu. Dostępny w 8 odcieniach.

Dostępny w wersji matującej dla skóry tłustej i mieszanej oraz w wersji delikatnie rozświetlającej dedykowanej wszystkim typom skóry.

Podkład Affinimat Maybelline cena - ok. 25 zł

Komentarze

 • Agnesja007, 2014-04-03 19:50
  Agnesja007
  Podkład oceniam na 3+, fajnie dopasowuje się do koloru skóry i chyba tylko tyle jeśli chodzi o krycie niedoskonałości to raczej nie polecam, zapłaciłam za niego 19.99 zł, wydaję mi się,że będzie idealny dla kogoś kto ma idealnie gładką cerę.
  Zgłoś
 • Praczka, 2013-11-26 08:54
  Praczka
  Kupiłam go w Superpharm w promocji za 18zł i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona! Używam go już od jakiegoś czasu i faktycznie bardzo dobrze matuje, nie wysusza mojej skóry, kryje niedoskonałości (choć szału nie ma, mam na to inne sposoby). Nie zauważyłam też, żeby zapychał pory czy nasilał powstawanie pryszczy. Jak za tą cenę jest naprawdę OK :)
  Zgłoś
 • LidziaMO, 2013-10-12 01:08
  LidziaMO
  nie uważam żeby cena 25 zł była jakąś wielką inwestycją, a jak to się mówi kto nie próbuje nie żyje... Może jednak warto dać mu szanse..
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij