Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Podkład Iwostin Correctin - do skóry trądzikowej, naczynkowej i wrażliwej

Iwostin wprowadza linię podkładów we fluidzie Iwostin Correctin, przeznaczonych dla trzech typów skóry: trądzikowej, naczynkowej i wrażliwej.

Podkład fluid Iwostin
Podkłady Iwostin działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym i wizualnym.

Składniki aktywne pielęgnują skórę, zaś zawarte w podkładach pigmenty zapewniają trwały efekt kryjący od 8 do 10 godzin, w zależności od serii. Dodatkowo zawarty w produktach filtr SPF30 chroni przed wolnymi rodnikami i fotostarzeniem skóry. Fluidy są dostępne w trzech kolorach: jasnym, naturalnym oraz ciepły beż. Podkłady mają bardzo dobre właściwości kosmetyczne i aplikacyjne (konsystencja, rozprowadzanie, wchłanianie), są przyjemne w stosowaniu.

 • fluid matujący Iwostin Correctin Purritin dla skóry trądzikowej,
 • fluid wzmacniający Iwostin Correctin Capillin dla skóry naczynkowej,
 • fluid łagodzący Iwostin Correctin Sensitia dla skóry wrażliwej.

Cena podkładu Iwostin: ok. 34zł/30ml

Komentarze

 • GosiaSdz, 2014-03-19 19:23
  GosiaSdz
  Niedawno zakupiłam ten oto podkład i na mojej twarzy rozprowadza się idealnie nie dając efektu maski :-) Po wielu zmaganiach w poszukiwaniu odpowiedniego podkładu powiem, a raczej napiszę:-) Wam Kobietki, że do mojej skłonnej do zaczerwień i trądziku skóry podkład Iwostin jest rewelacyjny i na pewno z niego nie zrezygnuje wygląda naturalnie i świeżo :jupi:
  Zgłoś
 • ridja devojka, 2013-09-29 07:10
  ridja devojka
  W związku z tym, że skończyłam próbkę potwierdzę to, co pisałam wcześniej, że podkład jest fajny, dobrze się rozprowadza, nie robi smug, kolor nr 2 był dla mnie dobry na lekko opaloną skórę, zimą wybrałabym pewnie jaśniejszy. Nie zauważyłam zbawiennego wpływu na naczynka :rolleyes: ale też nic mi nie zaszkodziło. Myślę, że jak wykończę podkłady które mam, to kupię opakowanie.
  Zgłoś
 • Chili_Coconut, 2013-09-28 11:11
  Chili_Coconut
  Oj, tak myślałam o kupnie tego podkładu, ale tyle niegatywnych komentarzy na jego temat się naczytałam. Na razie zrezygnowałam, bo cerę mam skłonną do wyprysków, a tak czytam, że on nieźle zapycha. Nie wiem może podskoczę do apteki po próbkę. ;)
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij