Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

Podkład STAY MATTE Rimmel - konsystencja lekkiego kremu

Nowy podkład Rimmel STAY MATTE zapobiega świeceniu się cery, a dzięki zastosowaniu mikrosferycznych pudrów skóra jest jedwabiście gładka i miękka.

Podkład Stay Matte Rimmel
Lekka, kremowa formuła podkładu wyjątkowo łatwo rozprowadza się na skórze, a w połączeniu z emulgatorami żelowymi płynnie i równomiernie łączy się ze skórą bez rolowania się i efektu maski. Matowe wykończenie zawdzięcza opatentowanej japońskiej formule żelu pielęgnacyjnego. Zawarty w podkładzie kaolin zapewnia matową, lecz promienną cerę. Podkład STAY MATTE zawiera bardzo lekki matujący puder, wszystko po to, by stworzyć nieskazitelne, jedwabne, wolne od błyszczenia się wykończenie makijażu, które utrzymuje się cały dzień, pozostawiając skórę świeżą i naturalnie matową.

Podkład Rimmel STAY MATTE cena - ok. 21 zł / 30ml

Komentarze

 • thebestr1, 2015-01-23 23:45
  thebestr1
  [LEFT]A zatyka pory? Powstają pryszcze podczas używania? ;o [/LEFT] Mi nie zapycha porów, jedynie mam wrażenie, że lekko je podkreśla, ale być może to moja subiektywna ocena :-) i tak go uwielbiam!
  Zgłoś
 • drzemor, 2015-01-23 19:29
  drzemor
  [LEFT]A zatyka pory? Powstają pryszcze podczas używania? ;o [/LEFT]
  Zgłoś
 • thebestr1, 2015-01-05 16:20
  thebestr1
  Uwielbiam go, podkład długo się utrzymuje i ładnie kryje. Mam duże tendencje do "świecenia się" w strefie T, jak narazie to jedyny podkład drogeryjny, który temu zaradził. Małym minusem jest jedynie to, że (przynajmniej u mnie) lekko podkreśla pory.
  Zgłoś

Najnowsze artykuły

Ostatnio dodane nowości

Konkursy i testywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »


Zamknij