Wróć do spisu Nowości kosmetyczne

L'Oreal Paris maskara False Lash Wings i eyeliner Super Liner Blackbuster

L'Oreal Paris przedstawia dwa nowe kosmetyki z linii Wings, dzięki którym twoje spojrzenie będzie przywodzić na myśl rozpostarte skrzydła motyla. Nowa maskara False Lash Wings i eyeliner Super Liner Blackbuster sprawią, że spojrzenie będzie bardziej widoczne!

Maskara L'Oreal Paris False Lash Wings posiada asymetryczną szczoteczkę o ergonomicznym kształcie przypominającym linię rzęs, dzięki czemu chwyta każdą rzęsę od kącika do kącika. Elastyczne łuki unoszące się i wyciągają rzęsy ku zewnętrznemu kącikowi.

Spojrzenie szeroko rozpostarte niczym skrzydła motyla podkreśli również "atrament" do rzęs, czyli Super Liner Blackbuster L'Oreal. To intensywnie czarny marker do oczu z gładką końcówką, który umożliwia stworzenie najbardziej śmiałych stylizacji oka.

Ceny:

 • Maskara False Lash Wings - 53zł
 • Super Liner Blackbuster - 30zł

maskara False Lash Wings i eyeliner Super Liner Blackbuster

Komentarze

 • charll, 2013-07-22 09:33
  charll
  Ten tusz jest niesamowity! Zawsze szukałam tuszu, który będzie miał efekt absolutnie sztucznych rzęs, długich i gęstych, a zawsze mimo zapewnień producentów małe z tego było :) a jak pierwszy raz pomalowałam rzęsy tym tuszem - wow! moja koleżanka powiedziała mi że wyglądam jak jelonek bambi z takimi rzęsami, bo dopiero po chwili udało mi się go okielznać :P
  Zgłoś
 • mojeStyle, 2013-05-31 15:52
  mojeStyle
  Właśnie testuję tusz i flamaster:)Po pierwszym użyciu mogę stwierdzić ,że jestem bardzo bardzo zadowolona.Naprawdę tusz się sprawdza a linerem można zrobić piękne kocie oko:)))
  Zgłoś
 • _madeleine_, 2013-04-24 07:10
  _madeleine_
  Mam ten tusz od tygodnia.Na początku jego konsystencja mnie przerażała,później malowanie stało się prostsze. Kupiłam ten tusz ze względu na reklamę ( efekt sztucznych rzęs), ale ze sztucznymi rzęsami to on ma niewiele wspólnego. Cena jest kompletnie nieadekwatna do jego możliwości.Szczoteczka jest oryginalna,zupełnie inna niż w tuszach,których używałam dotychczas.Przy pierwszym pociągnięciu rzęsy są dokładnie rozdzielone i ładnie zaznaczone.Daje to bardzo naturalny efekt.Przy drugim pociągnięciu rzęsy są trochę lepiej zaznaczone.Niestety do sztucznych rzęs im daleko...Po firmie l'oreal i takiej cenie,spodziewałam się o wiele więcej.
  Zgłoś
Najnowsze artykuły
Ostatnio dodane nowości

Konkursywięcej »

Wydarzenia i Promocjewięcej »