Poprzedni artykuł: Rozświetlacz w kulkach za mniej niż 20 złotych! Zobacz, jak działa Następny artykuł: Nie tylko zielony manicure będzie modny wiosną! My zdecydowanie bardzi...

Podkłady i korektory w poduszeczkach - lepsze od tradycyjnych?

Makijaż,
,
, tagi: cushion, nowości kosmetyczne
Wygląda na to, że kolorowe kosmetyki w gąbeczkach na stałe wchodzą do oferty popularnych marek - zobaczcie 5 makijażowych nowości, które chciałybyśmy wypróbować!

Koreański trend w postaci kosmetyków typu cushion staje się coraz popularniejszy. o sprzedaży trafiają już nie tylko podkłady w poduszeczce, ale także korektory, róże i rozświetlacze. Jak wygląda cushion (czyli z angielskiego „poduszka")? Pudełeczko wypełnione jest gąbką nasączoną podkładem o bardzo płynnej konsystencji. Nabieramy go dołączoną do zestawu płatkiem. 

Cushiony mają szereg zalet - są poręczne, łatwe w stosowaniu i można wykonywać z ich pomocą poprawki w makijażu bez względu na czas i miejsce. Dzisiaj prezentujemy 5 nowości znanych marek, które - mamy nadzieję - pojawią się w sprzedaży także w naszych sklepach. Na razie możecie je kupić na stronach internetowych marek. Zapraszamy do galerii!

Zobacz też: Jak używać podkładu w sztyfcie?

Polecany film

tutorial - jak szybko wysuszyć paznokcie


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 maja 2017, 08:54

Nasze propozycje