Poprzedni artykuł: Makijaż brwi krok po kroku Następny artykuł: Bądź piękna – zawsze! Odkryj sekret gwiazd i Noble Lashes!

Paleta do brwi 3 w 1 to HIT. Zobacz, jak Wizażanki oceniają Brow Artist Genius

Regulacja, stylizacja i wypełnienie brwi przy pomocy tylko jednego produktu? Wizażanki przekonały się, że to możliwe. Poprosiłyśmy nasze użytkowniczki, żeby sprawdziły nową paletkę do brwi Brow Artist Genius od L’Oréal. Zobaczcie, co o niej sądzą!

91% kobiet testujących nową paletkę do brwi od L’Oréal uznało, że Brow Artist Genius Kit spełnia ich oczekiwania.

Co więcej, dzięki produktowi robienie makijażu brwi okazało się prostsze niż dotychczas.

Kosmetyk zmienił moje podejście do makijażu brwi. Stał się on prosty, a zarazem wreszcie osiągnęłam efekt idealnych brwi – pisze jedna z testerek.

Większość zgodziła się także, że w jednej paletce znalazły aż trzy funkcje: 90% z nich powiedziała, że umożliwia ona dowolnie wymodelować brwi, 91% - że doskonale wystylizować brwi, a aż 95% testerek uznało, że Brow Artist Genius cudownie wypełnia brwi.

87% testerek potwierdziło, że paletka L’Oréal zapewnia efekt pełnych, wyrazistych i precyzyjnie zdefiniowanych brwi.

Wizażanki chwaliły także trwałość kosmetyku:

Dzięki paletce można uzyskać bardzo ładny naturalny efekt, pięknie podkreślonych brwi, jestem naprawdę zaskoczona. Na plus trwałość makijażu, utrzymuje się niezmieniony cały dzień, nie rozmazuje się – mówi jedna.

A druga dodaje:

Jest niezwykle trwały! Cały dzień utrzymuje się na brwiach, wosk przy dotknięciu palcem nie rozmazuje się, a cień nie znika, nie osypuje się ani troszkę.

Pochwaliły także pigmentację produktu oraz możliwość stopniowania jego intensywności:

Puder, cień mimo iż w kolorze medium/dark świetnie nadaje się dla blondynek. Jest to zasługa pigmentu który można budować. Dzięki temu możemy uzyskać optymalne zabarwienie.. I oczywiście nie zrobimy sobie tym krzywdy.

Większości z nich (aż 90%) nie wahałoby się polecić Brow Artist Genius swojej przyjaciółce, siostrze czy mamie.

A aż 80% Wizażanek, które testowały nową paletkę do brwi od L’Oréal, zadeklarowało, że sięgnie po nią po zakończeniu testu ponownie

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz na stronie producenta.  

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje