Poprzedni artykuł: Wygraj idealny zapach dla swojego mężczyzny! Następny artykuł: TEST REDAKCJI: sprawdziłyśmy, jak działają intensywne zabiegi tołpa es...

Ta kobieta pozbyła się rozstępów w dwa tygodnie. Jak to zrobiła?

Pielęgnacja,
,
, tagi: rozstępy, usuwanie rozstępów, derma roller
Podobno jedynym sposobem na rozstępy jest laserowy zabieg. Ale przypadek tej kobiety pokazuje, że czasem wystarczy dużo prostsze urządzenie...

Chcesz się pozbyć rozstępów? Tej kobiecie udało się tego dokonać w rekordowo krótkim czasie. Aż sama nie mogła uwierzyć w to, co udało jej osiągnąć. Zdjęciem jej uda - z rozstępami i gładkie po kuracji jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych.

Pozbywanie się rozstępów derma rollerem

Rozstępy pojawiają na skórze podczas ciąży, u osób otyłych, a także tych, którzy w szybkim tempie bardzo szybko urośli. Większość ludzi stara się je skrzętnie ukryć, bo często są powodem wstydu. Historia tej kobiety z serwisu reddit.com pokazuje, że wystarczą zaledwie dwa tygodnie, aby pozbyć się problemu. Fioletowe blizny na wewnętrznej stronie jej ud zniknęły po użyciu derma rollera.  

Zdjęcie: Reddit.com/nct1234

Użytkowniczka napisała pod dodanym zdjęciem, że "zrobiła tylko dwie sesje (jedną tygodniowo) z wałkiem z igiełkami o długości 1,5 mm. Na początku myślała, że nie widać żadnej poprawy, dopóki nie spojrzała na swoje uda pod kątem.

Zobacz także: Rozstępy i cellulit zamieniła w swój atut - poznajcie Iskrę Lawrence

Derma rollera należy używać w połączeniu z kosmetykiem, który dodatkowo pobudzi regenerację tkanek i odżywi je. W przypadku tej kobiety był to kwas hialuronowy, który znalazła w serwisie eBay. Rezultaty są, jak widać, całkiem obiecujące. Zastanawiamy się jednak czy zamawianie tego typu substancji z aukcji internetowych jest w pełni bezpieczne. My chyba byśmy się nie odważyły...

Jak działa derma roller?

Derma roller to skuteczne antidotum na zmarszczki oraz blizny. Wałek naszpikowany małymi igłami budzi obawy, ale zainteresowanie nim rośnie. Mimo że zwykle kojarzy się wielu kobietom z gabinetem kosmetycznym, stał się na tyle popularny, że coraz częściej decydujemy się na samodzielne korzystanie z jego możliwości. Blogerk zachwalają jego działanie, a efekty, jakie można dzięki niemu osiągnąć, są naprawdę imponujące. Masaż wykonywany derma rollerem to inaczej terapia mikroigłowa, która może wyglądać dość... boleśnie. 

Zadaniem tego niepozornego gadżetu jest mechaniczne uszkodzenie skóry. Tkanka, którą uszkadzamy w sposób kontrolowany zaczyna się naturalnie regenerować. Niewielkie dziurki, które pozostają przez pewien czas na skórze są idealny kanałem, przez który przedostają się składniki aktywne. Docierają w głąb skóry i dzięki temu dodatkowo pobudzają mechanizmy naprawcze naskórka. 

Macie już może jakieś doświadczenia z derma rollerem?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 czerwca 2018, 09:59

Nasze propozycje