Poprzedni artykuł: Dove Invisible Dry - chroni nie tylko Ciebie, ale również Twoje ubrani... Następny artykuł: Poznaj odmładzającą moc jagód goji: Wygraj komplet kosmetyków z nowej...

Przetestowaliśmy dla Ciebie urodowe pomysły na prezent! Przed zakupem poznaj wyniki naszego testu!

Pielęgnacja,
,
, tagi: depilacja, depilator, Braun, prezent świąteczny, pielęgnacja ciała
Mama, córka, najlepsza przyjaciółka – możesz być pewna, że każda z nich ucieszy się, gdy pod choinką znajdzie nowoczesne urządzenie do pielęgnacji. Poznaj wyniki naszych redakcyjnych testów i dowiedz się, czym różnią się pomiędzy sobą poszczególne gadżety urodowe, a znajdziesz ten odpowiedni dla osoby, którą chcesz obdarować.

1. Braun FaceSpa - urządzenie 3w1 do depilacji, oczyszczania i witalizacji twarzy

Braun FaceSpa to pierwsze na świecie urządzenie do pielęgnacji twarzy, które działa na trzy sposoby: depiluje, oczyszcza i witalizuje skórę. Głowica depilująca usuwa włoski wraz z cebulkami (wąsik, włosy na brodzie i wokół łuku brwiowego), gwarantując efekt gładkiej skóry nawet przez 4 tygodnie. Dzięki zmianie głowicy, Braun FaceSpa staje się szczoteczką do oczyszczania skóry twarzy lub urządzeniem do masażu. Cena: 379 zł.

Sprawdź, jak urządzenie Braun FaceSpa wypadło w naszym teście:

2. Zestaw do pielęgnacji Braun Silk-épil 9 SkinSpa z 12 dodatkami

Braun Silk-épil 9 SkinSpa to nowoczesny system do pielęgnacji twarzy i ciała, który łączy w sobie trzy funkcje – depilację, oczyszczanie i intensywny masaż. Depilator delikatnie usuwa włoski wielkości ziarenka piasku, 4 razy krótsze niż te, z którymi radzi sobie wosk. Do urządzenia Braun Silk-épil 9 SkinSpa dołączone zostały dwie szczotki do peelingu ciała – głębokiego (eliminuje problem wzrastających włosków) i delikatnego. Oprócz tego, w zestawie znalazła się nakładka witalizująca do masażu, która stymuluje krążenie krwi i poprawia wygląd skóry. Cena: 749 zł.

Jak urządzenie sprawdza się w praktyce? Zobacz nasz test wideo:

3. Braun Silk-epil 5 Wet&Dry z nasadką dla początkujących

Jeżeli szukasz odpowiedniego urządzenia dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z depilacją, idealnym wyborem będzie Braun Silk-epil 5 Wet&Dry. Depilator wyposażono w dodatkową nasadkę, zaprojektowaną z myślą o początkujących użytkowniczkach. Specjalna nasadka łączy dwa sposoby walki z niechcianym owłosieniem – goli i depiluje w jednym, dzięki czemu pozwala szybciej oswoić się z depilacją. Z każdym kolejnym użyciem Braun Silk-epil 5 Wet&Dry, skóra staje się piękniejsza i odczuwalnie gładsza. Końcowy efekt utrzymuje się aż do 4 tygodni. Cena: 279 zł.

Zobacz, jakie to proste:

4. Braun Silk-expert IPL

Braun Silk-expert IPL to przełomowe urządzenie do trwałej depilacji światłem. Dzięki zastosowaniu technologii SensoAdapt™, Braun Silk-expert IPL rozpoznaje odcień skóry i pomaga w wyborze odpowiedniego poziomu intensywności światła. Urządzenie w bezbolesny sposób usuwa włoski, a także hamuje ich odrastanie. Innowacyjne rozwiązania sprawiają, że depilacja światłem jest bezpieczna, szybka i niezawodna. Cena:  1849 zł.

Silk-expert IPL to kolejny depilator marki Braun, który bez wątpienia warto kupić:

materiał powstał we współpracy z marką Braun

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Nasze propozycje