Poprzedni artykuł: Takich lakierów jeszcze nie było - przy nich nie musisz stosować bazy!... Następny artykuł: Koniec z rozmazującym się tuszem! Czy MAC wynalazł mascarę idealną?

Tak romantycznego makijażu oka jeszcze nie widziałyśmy! Teraz zamiast sztucznych rzęs stawiamy na...

Ten look pokochają wszystkie romantyczki - na wiosnę nasze rzęsy dosłownie... rozkwitają :)

Sztuczne rzęsy to nie twoja bajka, a tradycyjna maskara już cię odrobinę znudziła? Naszą wyobraźnią zawładnął właśnie zaskakujący makijaż wykorzystujący... świeże płatki kwiatów. Jedna z użytkowniczek portalu Reddit.com umieściła je na swoich rzęsach i podzieliła się efektem z resztą świata, podbijając serca tysięcy kobiet!

Płatki kwiatów zamiast sztucznych rzęs

Internautka o nicku Green-eyedgal postanowiła stworzyć najbardziej wiosenny makijaż, jaki tylko można sobie wyobrazić. Przy okazji odwołała się do jednego z najświeższych trendów w postaci yellow blush. Jednak nie to robi największe wrażenie - uwagę przyciągają nietypowe "sztuczne rzęsy" w formie świeżych płatków przyklejonych do górnych powiek. Dziewczyna wykorzystała do ich aplikacji klej do sztucznych rzęs. Rezultat okazał się zaskakująco udany.

Źródło zdjęcia: Reddit.com

Zauroczone tym pomysłem, poszperałyśmy trochę w mediach społecznościowych i okazuje się, że z tego "patentu" korzysta więcej kobiet. Kwieciste makijaże, które szczególnie przypadły nam do gustu umieściłyśmy w galerii - zapraszamy, być może również poczujecie się zainspirowane.

Wszystko pięknie, ale czy umieszczanie na powiekach płatków kwiatów ma jakieś wady (poza pewną trudnością w wykonaniu)? Cóż, na pewno nie jest to makijaż dla dziewczyn z jakąkolwiek alergią na pyłki - skutki mogą okazać się mało przyjemne. Drugim problemem jest niska trwałość takiej ozdoby - po kilku godzinach płatki po prostu nam zwiędną. Jednak tutaj jest pewne rozwiązanie - możemy użyć sztucznych kwiatów. Zachęcamy do kolorowych eksperymentów - rezultatem będą niepowtarzalne zdjęcia :)

Co sądzicie o takich "sztucznych rzęsach"? Spróbujecie?

Zobacz też: Zamiast cienia użyj... naklejki! Wypróbujecie ten wiosenny trend?

Źródło zdjęcia głównego: Reddit.com

Mimo wszystko wolisz bardziej tradycyjne rozwiązania? Polecamy sztuczne rzęsy z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2018, 23:22

Nasze propozycje