Poprzedni artykuł: Pomaluj paznokcie... cieniem do powiek! Następny artykuł: Uwierzycie, że na tych zdjęciach jest ta sama 87-letnia starsza pani?

Joanna Horodyńska, Doda… Zobacz polskie gwiazdy bez makijażu. Niektóre aż trudno rozpoznać…

Makijaż,
,
, tagi: gwiazdy bez makijażu
Makijażowe metamorfozy zawsze robią na nas ogromne wrażenie. Szczególnie wtedy, gdy chodzi o gwiazdy. Bo bez warstwy kosmetyków nie wyglądają już tak idealnie.

Ale w końcu każda z nas marzy o tym, aby czasami odpocząć od nakładania podkładu na twarz, maskowania cieni pod oczami, przebarwień i wyprysków. A co dopiero mają powiedzieć gwiazdy, których makijaże wykonują profesjonalni wizażyści? Tych warstw kosmetyków jest znacznie więcej. Ich skóra niemalże codziennie jest dość poważnie obciążona i również potrzebuje chociaż chwili wytchnienia.

Zobacz także:Największe wpadki makijażowe gwiazd

Najtrudniej było nam rozpoznać Margaret. Wokalistka osiągnęła w krótkim czasie niebywały sukces i do tej pory widywałyśmy ją w naprawdę spektakularnych makijażach. Ale bez tej całej otoczki artystka wygląda zupełnie inaczej. Podobnie jest zresztą w przypadku Joanny Horodyńskiej. Stylistka mody jest wręcz nie do poznania. Ale spójrzcie tylko na… Agatę Młynarską!

Zdjęcie: Screen YouTube.com/magdalenapieczonka

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:59

Nasze propozycje