Poprzedni artykuł: Jedna zła decyzja i miesiące wstydu...Ten makijaż permanentny brwi śni... Następny artykuł: Najlepiej kryjące podkłady i dobrze matujące pudry kupisz teraz o poło...

W ten weekend kultowe tusze do rzęs kupisz niemal za połowę ceny!

Makijaż,
,
, tagi: promocje kosmetyczne
Kochamy takie promocje! W drogerii Natura trwa promocja na wszystkie produkty do makijażu oczu aż 11 marek! Wszystkie zostały przecenione aż o 40 procent. Takiej okazji nie można przegapić :).

Szał zakupowy nadal trwa i mamy wrażenie jakby wcale miał się nie skończyć. Dopiero co przetrwałyśmy promocje w Rossmannie, a tu znowu możemy polować na okazje! Tym razem jednak nasz koszyk planujemy zapełnić najbardziej kultowymi kosmetykami, które można zakupić w drogerii Natura

Promocja minus 40 procent w drogerii Natura

Promocja trwa do 24 maja, a zatem jest jeszcze sporo czasu na upolowanie tych najbardziej wymarzonych kosmetyków. Niemniej jednak, nauczone doświadczeniem wiemy, że zwykle tak gorący towar rozchodzi się niczym świeże bułeczki i warto się pospieszyć zanim zniknie z półek i magazynów :).

Do naszego zestawienia dodałyśmy cudeńko, za które na promocji zapłacimy jedynie 3 zł! Sprawdź w naszej galerii, o jaki kosmetyk chodzi :).

A ty co planujesz kupić na tak atrakcyjnej promocji?

Zdjęcie główne: istockphoto.com

W drogerii Natura taniej o 30 procent kupisz teraz również kosmetyki do makijażu twarzy Maybelline:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 12:35

Nasze propozycje