Poprzedni artykuł: Jak idealnie rozprowadzić podkład? Wcale nie potrzebujesz do tego gąbe... Następny artykuł: Royal makeup podbija internet a my... chciałybyśmy zobaczyć w nim Kate...

Odstające skórki, przesuszone plamy, pękająca skóra, ból... Zobaczcie niezwykłą matemorfozę tej dziewczyny!

Makijaż,
,
, tagi: łuszczyca, makijaż twarzy
Kiedy była nastolatką, zdiagnozowano u niej łuszczycę. Teraz ma 22 lata i nadal zmaga się z bólem, który towarzyszy tej chorobie na co dzień. Ale choroba nie przeszkadza jej w realizowaniu pasji, jaką jest makijaż.

Przez lata rówieśnicy dokuczali jej z powodu wyglądu. Ale kiedy Sophia Ridlington pierwszy raz poczuła się pewnie, opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Pokazała, jak naprawdę wygląda twarz kogoś, kto choruje na łuszczycę.

Na jej Facebookowym profilu zawrzało! Pod wpisem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy.  

Mam łuszczycę na całym ciele - od stóp do głów. Staram się jednak ukrywać tylko to, co dzieje się na mojej twarzy. Moja skóra często pęka i krwawi, a to sprawia mi naprawdę dużo bólu. Ale teraz już wiem, jak mogę sobie z tym poradzić. Kiedy mam makijaż na twarzy wiem, że nie widać moich problemów - opowiada dziewczyna.

Odstające skórki, czerwone i przesuszone plamy, a na dodatek stale pękająca skóra - z tym na co dzień musi zmagać się 22-latka. Ale w zakryciu tych wszystkich niedoskonałości pomagają jej kosmetyki. Jej pasją jest makijaż, którym jest w stanie ukryć każdy problem ze skórą. I widać, że idzie jej to świetnie. 

Na jednym ze zdjęć Sophia pozuje z pomalowaną połową twarzy. Druga pozostała wręcz nietknięta. Dzięki temu można zauważyć, jak wiele wysiłku 22-latka musi włożyć, aby jej makijaż wyglądał perfekcyjnie.

Zobacz także:Blogerka pokazała swoje prawdziwe oblicze. Ten wpis daje do myślenia!

To, co ta dziewczyna potrafi zrobić z kosmetykami, jest wręcz niebywałe. Sophia Ridlington edukuje inne kobiety z łuszczycą, jak powinny malować stale schodzącą z twarzy skórę, aby zakryć wiele niedoskonałości, a jednocześnie sobie nie zaszkodzić. A to nie lada wyzwanie. 

W naszej galerii możecie zobaczyć wszystkie piękne makijaże tej niezwykle utalentowanej dziewczyny!

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 czerwca 2018, 10:05

Nasze propozycje