Poprzedni artykuł: Kiedy dziecko spało, matka...zrobiła mu makijaż! Reakcja internautów j... Następny artykuł: Macie problem z nakładaniem cienia na załamania powiek? Wykorzystajcie...

Nakładanie podkładu jeszcze nigdy nie było tak proste - chcemy mieć ten gadżet!

Elektroniczne urządzenia coraz częściej ułatwiają nam rytuały pielęgnacyjne. Czy tak samo stanie się z makijażem? Zobaczcie ten gadżet!

Widziałyśmy już tęczowe pędzle do makijażu, pędzle z trzonkami w kształcie magicznych różdżek, a nawet - w formie róż. Jednak tym razem chcemy pokazać wam coś całkiem innego - nie chodzi o design ani kolorowe włosie. Do sprzedaży trafiły właśnie... pulsujące pędzle do makijażu.

Urządzenie theSonicBLEND marki Michael Todd Beauty działa na podobnej zasadzie, co szczoteczki soniczne do oczyszczania twarzy - osadzona na trzonku "główka" pędzla pulsuje, ułatwiając aplikację podkładu na skórze. Do wyboru są trzy warianty prędkości obrotów - pędzel może wykonywać nawet do 400 ruchów na sekundę. Co ciekawe, wcale nie jest na baterię, tylko na USB - wystarczy go naładować i już można zacząć makijaż.

Na Instagramie producenta pojawił się filmik, który pokazuje działanie theSonicBLEND w praktyce - widać na nim, że urządzenie znakomicie rozprowadza podkład. Można wykorzystywać je także do nakładania różu i rozświetlacza. Nakładka z włosiem jest oczywiście wymienna, nie trzeba się więc martwić o higienę - zwłaszcza, że pędzel ma podobno "wbudowany system ochrony przed skażeniem mikrobiologicznym" (cytat dosłowny) ;)

Przyznajemy otwarcie, że jesteśmy bardzo ciekawe tego pędzla - uważamy, że może być sporym ułatwieniem w codziennym makijażu. Mniej podoba nam się cena, która jest niestety wysoka - theSonicBLEND kosztuje 79$ (ok. 330 zł), więc nie każdy może sobie na niego pozwolić. Jest jednak nadzieja, że - podobnie jak to miało miejsce w przypadku szczoteczek sonicznych - za jakiś czas pojawi się więcej tego typu urządzeń i być może staną się one bardziej dostępne.

Co sądzicie na temat pulsującego pędzla? Czy waszym zdaniem może być przydatny?

Zobacz też: Blogerka pokazała swoje "prawdziwe oblicze" i... ten wpis naprawdę daje do myślenia!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 19:00

Nasze propozycje