Poprzedni artykuł: Co za gadżet! Dzięki temu urządzeniu mycie pędzli stanie się łatwe i s... Następny artykuł: Zakochałyśmy się w tych paznokciach! Zobaczcie, jak wygląda podwójny f...

Makijażowe warsztaty marki Cashmere z Maxineczką – RELACJA VIDEO i FOTO

Makijaż, , tagi: Dax Cosmetics, Maxineczka, Cashmere
Makijażowe Warsztaty Pewności Siebie z Maxineczką były główną nagrodą w konkursie marki Cashmere, niedawno organizowanym na Wizaż.pl. Laureatki wygrały udział w wyjątkowym spotkaniu z Maxineczką – wizażystką i autorytetem w dziedzinie makijażu dla tysięcy dziewczyn, szukających w internecie inspiracji i wiedzy na temat profesjonalnego make-upu.

Makijaż to codzienny rytuał, który dla kobiety jest bardzo ważny. Kobiety malują się po to, żeby atrakcyjnie wyglądać – okazuje się, że w ten sposób łatwiej nam budować pewność siebie. Warsztaty Cashmere, dzięki fachowym wskazówkom Maxineczki, dały uczestniczkom wyjątkową wiedzę, jak za pomocą makijażu wydobyć swoje naturalne piękno i podkreślić atuty oraz na co zwracać uwagę, by świetnie wyglądać i czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Na warsztatach dziewczyny wykonały make-up no make-up przy pomocy kosmetyków Cashmere, pod bacznym okiem Maxineczki, która indywidualnie podpowiadała każdej z uczestniczek, jakie tricki może stosować i co robić krok po kroku, by osiągnąć zamierzony efekt. Warsztaty pokazały w teorii i praktyce, jak używać kosmetyków, by makijaż był piękny i trwały, do czego służy baza pod makijaż, jak prawidłowo dobrać podkład oraz jakie efekty można uzyskać korektorem oraz wiele innych, niepowtarzalnych porad na temat naturalnego makijażu, wprost od Maxineczki.

Na koniec dziewczyny miały spotkanie z profesjonalnym fotografem, Szymonem Kobusińskim ze Studio Bank, gdzie miały miejsce warsztaty. Wszystko zakończyło się sesją zdjęciową, której efektem był piękny portret każdej uczestniczki w wykonanym przez siebie makijażu.

Warsztaty zorganizowała marka Cashmere, oferująca wyjątkowe kosmetyki do trwałego i pięknego makijażu, stworzone dla kobiet, które chcą świetnie wyglądać w każdym detalu. Kosmetyki Cashmere to wysokiej klasy bazy pod makijaż, fluidy i korektory, będące podstawą nienagannego make-upu. Sprawiają, że cera staje się idealnie gładka i kaszmirowo miękka w dotyku.

Zobacz więcej zdjęć z warsztatów!

Obejrzyj film z warsztatów!

materiał sponsorowany

Zapisz

Zapisz


Nasze propozycje