Poprzedni artykuł: Dzięki nim Twój makijaż nabierze blasku – oto top 8 połyskujących cien... Następny artykuł: To najzabawniejszy tutorial makijażowy, jaki dzisiaj zobaczysz :)

Spektakularne metamorfozy makijażowe. Efekty „po” robią ogromne wrażenie!

Makijaż,
,
, tagi: metamorfoza makijaż
Mówi się, że diamenty są przyjacielem każdej kobiety. My jednak jesteśmy zdania, że ich miejsce mogą spokojnie zająć kosmetyki do makijażu.

W końcu uwielbiamy się otaczać wszystkim, co ładne. A wiele produktów z kolorówki można nazwać luksusowymi, mimo że ich cena na to nie wskazuje. Wizażyści mają w swoich kufrach ogromną mieszankę kosmetyków – zarówno tych tanich, jak i drogich. Z ich pomocą potrafią wyczarować coś naprawdę spektakularnego.

Zobacz także:Ta dziewczyna została zhejtowana w sieci za... makijaż! 

Na pewno kojarzycie wideo, w którym vlogerki urodowe pokazują, jak makijaż potrafi zmienić kobietę. Jeszcze bardziej spektakularne efekty udało nam się odnaleźć na Instagramie jednego z czołowych wizażystów gwiazd. Anar Agakishiev potrafi zakryć nawet największe cienie pod oczami, pozbyć się każdej zmarszczki i pozbyć się najbardziej opadającej powieki. Metamorfozy, które przeprowadza na kobietach wprawiły nas w niemałe osłupienie.

Nierzadko jego klientki wyglądają jak gwiazdy filmowe i nie przypominają siebie ani trochę sprzed metamorfozy. Jesteśmy pełne podziwu dla jego talentu. W naszej galerii możecie zobaczyć najbardziej spektakularne metamorfozy makijażowe.

Polecany film

Manicure - pastelowe paski


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 listopada 2017, 22:20

Nasze propozycje