Poprzedni artykuł: Dwa razy większe usta bez zabiegu? Tylko zobaczcie ten trik! Następny artykuł: Mamy dla was zniżkę w perfumeriach Douglas! Perfumy kupisz już o 45 zł...

Ultralekkie podkłady, które nie zapychają porów, a świetnie kryją

Makijaż, , tagi: podkład kryjący
Zobacz najnowsze podkłady, które sprawdzą się do cery tłustej z niedoskonałościami. Przykryją każdą krostę!

Wśród nowości kosmetycznych 2017 roku znajdziemy naprawdę lekkie, a jednocześnie dobrze kryjące formuły podkładów, które nie stworzą w ciągu dnia efektu maski czy "ciasta" w newralgicznych miejscach. 

Pamiętaj jednak, że nawet najlepszy kosmetyk nie będzie dobrze wyglądać na skórze, jeżeli nie zadbasz o prawidłową pielęgnację. Skóra powinna być w odpowiedni sposób przygotowana, a co za tym idzie, nawilżona. W ten sposób zapewnisz jej odpowiednie bazę dla całego makijażu.

Cera tłusta zawsze zaprzyjaźni się z podkładem typowo do skóry produkującej nadmiar sebum. Kosmetyk powinien mieć matowe wykończenie. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt, warto przed nałożeniem produktu, pokryć strefę T pudrem ryżowym. Ma biały kolor, ale nie widać tego na skórze, więc idealnie nadaje się do tego typu sztuczek. Zaletą podkładów matujących jest przede wszystkim to, że nie trzeba ich często niczym wykańczać. Warto jednak nosić w torebce bibułki matujące, które nadają się do poprawek w ciągu dnia.

Twoja skóra ma skłonność do przetłuszczania się w ciągu dnia? A może masz po prostu problem z zakryciem niektórych niedoskonałości? Używając odpowiednio dobranego podkładu, możesz pozbyć się zarówno kompleksów, jak i problemów. Już po pierwszej aplikacji zauważysz kolosalną różnicę. Sprawdź w naszej galerii, w jakie podkłady warto zainwestować!

Zdjęcie: iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 12:57

Zobacz także

Nasze propozycje