Poprzedni artykuł: Wyciąga kosmetyki ze śmieci, a później ich używa. Vlogerka szokuje swo... Następny artykuł: Coraz więcej dziewczyn nakłada podkład wraz z... olejkiem. Dlaczego to...

Naprawdę "ostra" gąbeczka do makijażu - czy przebije BeautyBlender?

Makijaż,
,
, tagi: gąbeczki do makijażu, Stiletto Beauty Sponge
Sztuka makijażu może być naprawdę piękna - zwłaszcza, jeśli na podorędziu mamy takie akcesoria, jak tak gąbeczka. Poznajcie najnowszy produkt marki Morphe!

W ostatnim czasie w Internecie mamy prawdziwy wysyp najróżniejszych gąbeczek do makijażu. Niedawno pokazywałyśmy Wam połyskującą Evie Blender - dzisiejsza propozycja znacząco się od niej różni. Stiletto Beauty Sponge, najnowsze "dziecko" marki Morphe, zachwyca stylowym kolorem i intryguje nietypowym kształtem. W przeciwieństwie do popularnych "jajeczek", gąbeczka Morphe jest raczej kanciasta i ma długą, spiczastą końcówkę.

Stiletto Beauty Sponge wzbudza zainteresowanie wśród Internautek, które porównują ją - zapewne głównie za sprawą koloru - do kultowych już szpilek od Christiana Louboutina. Na stronie sklepu internetowego Morphe Brushes niestety nie znajdziemy "instrukcji obsługi" gąbeczki, ale domyślamy się, że spiczaste zakończenie może służyć do blendowania w trudno dostępnych miejscach, np. kącikach oczu. Jak myślicie?

Źródło zdjęcia: http://www.morphebrushes.com/

Oprócz występującej w dwóch rozmiarach (standardowy i mini) Stiletto Beauty Sponge, w ramach "ognistej" mini-kolekcji akcesoriów znajdziemy jeszcze dwie gąbeczki: do blendowania oraz konturowania. Jednak w porównaniu do Stiletto, obie - oprócz czerwonego koloru - raczej nie wyróżniają się niczym szczególnym na tle innych, podobnych gadżetów innych marek.

Źródło zdjęcia: http://www.morphebrushes.com/

Koszt czerwonej gąbeczki Stiletto Beauty Sponge to niecałe 7$, czyli ok. 30 zł. Czy chciałybyście, by dołączyła do Waszej makijażowej kolekcji?

Zobacz też: Dzięki temu urządzeniu mycie pędzli stanie się łatwe i szybkie!

zdjęcia: materiały PR, iStock

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 14:52

Nasze propozycje