Poprzedni artykuł: Test redakcji: nawilżający błyszczyk Rimmel Oh My Gloss! Następny artykuł: Nie zapycha, przedłuża trwałość makijażu i.... wcale nie chodzi o bazę...

Te rzęsy sprawią, że żaden facet nie oderwie od ciebie wzroku. Tylko... czy na pewno tego chcesz?

Mascara i doklejane włoski to za mało? Sztuczne rzęsy LED to zupełnie inny wymiar makijażu - tylko czy damy radę się w nim odnaleźć?

Tak zaskakująco gadżetu dawno nie widziałyśmy - czy w niedalekiej przyszłości zamiast tradycyjnych sztucznych rzęs będziemy nosiły LEDowe? One naprawdę istnieją, a twórcy odważnego projektu już szykują się do zbiórki pieniędzy na rozpoczęcie regularnej produkcji!

F.Lashes - sztuczne rzęsy LED

Wyraziste spojrzenie nigdy nie wyszło z mody, ale ostatnimi czasy zmieniają się metody jego podkreślania. Patrząc na dekoracyjne sztuczne rzęsy i różne metody zagęszczania czasem można dojść do wniosku, że tradycyjna mascara to już powoli przeżytek. Nie wpadłybyśmy jednak na to, że można stworzyć rzęsy LED... A jednak.

F.Lashes to rzęsy w postaci włókien LED, które z dużym prawdopodobieństwem sprawią, że nikt nie będzie mógł oderwać oczu od ich właścicielki. Są kolorowe, świecące, pulsujące, migoczące - dokładnie tak, jak nowoczesne łańcuchy choinkowe. Autorem niecodziennego projektu jest Tien Pham, a prototyp rzęs zadebiutował na targach Maker Faire. 

LEDowe rzęsy, nie dość, że świecą, to jeszcze są interaktywne - mają np. "tryb tańca", który sprawia, że migoczą w rytm podskoków. Zresztą w tym przypadku najlepiej po prostu to zobaczyć:

Wygląda to trochę jak z filmu SF, prawda? A jednak istnieje szansa, że F.Lashes naprawdę pojawią się w klubach i na ulicach - wszystko zależy od tego, czy twórcom uda się zgromadzić odpowiednie fundusze. Internetowa zbiórka na Kickstarter.com rusza już niedługo, jeśli więc spodobał wam się ten pomysł, będziecie mogły osobiście wesprzeć jego realizację.

Naszym zdaniem LEDowe rzęsy to na pewno świetny gadżet na imprezę, ale nie jesteśmy przekonane, czy znalazłybyśmy dla nich inne zastosowania. Bez wątpienia przyciągają uwagę, ale chyba nie o taki rodzaj "atrakcyjności" chodzi nam na co dzień...

Co sądzicie o LEDowych rzęsach? Chciałybyście, by weszły do sprzedaży?

Zobacz też: Perfekcyjny manicure bez zalanych skórek? Wypróbuj ten prosty trik

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Jesteś tradycjonalistką? :) Polecamy wysoko oceniane mascary z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 listopada 2018, 10:25

Nasze propozycje