Poprzedni artykuł: Pomysły na stylizację krótkich paznokci Następny artykuł: Pocałunek słońca, czyli makijaże z pokazu Chanel Cruise 2017

TOP 5: najlepsze korektory do tuszowania cieni pod oczami

Makijaż,
,
, tagi: korektor pod oczy, korektor, cienie pod oczami
Każda z nas, która zmaga się z problemem widocznych cieni pod oczami doskonale wie, jak trudno znaleźć korektor, który byłyby jednocześnie dobrze kryjący, trwały i nawilżający. Nie jesteśmy pewne czy taki kosmetyk w ogóle istnieje, ale na rynku jest kilka produktów, którym blisko jest do ideału. Znajdziecie je w naszej galerii.

Dobry korektor pod oczy powinien przede wszystkim charakteryzować się mocnym kryciem, ale zarazem dość lekką konsystencją, dzięki czemu będzie komfortowy w noszeniu.

Niestety często kryjące korektory są gęste i ciężkie, dlatego też jeśli się na nie decydujemy musimy pamiętać o silnym nawilżeniu obszaru pod oczami, aby uniknąć wysuszania cery. Unikajmy z kolei tradycyjnych kamuflaży, które nie powinny być stosowane pod oczy.

Co natomiast w kwestii trwałości? Warto szukać tych lekko zastygających, które nie powinny się rolować i wchodzić w zmarszczki. Po nałożeniu koniecznie jest także utrwalenie go pudrem sypkim, który znacznie przedłuży trwałość makijażu i pomoże nam uniknąć przemieszczania się korektora i wchodzenia w załamania.

Choć trudno znaleźć korektor, który zapewniałby perfekcyjne krycie i byłby niezwykle lekki, nie znaczy to, że na rynku nie znajdziemy dobrej jakości korektorów. 5 najlepiej ocenianych znajdziecie w naszej galerii.

Czytaj też: 6 trików, dzięki którym perfekcyjnie nałożysz korektor pod oczy

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lipca 2018, 08:19

Nasze propozycje