Poprzedni artykuł: Perfumy, które czarują nie tylko zapachem, ale także... flakonem! Następny artykuł: Kosmetyki do codziennego makijażu za mniej niż 15 złotych

TOP 7: Najlepsze długotrwałe i mocno kryjące podkłady do twarzy

Makijaż,
,
, tagi: trwały makijaż, podkład kryjący, podkład do twarzy
Zapewniają nieskazitelny wygląd cery przez wiele godzin oraz makijaż nie do zdarcia. Oto najlepiej kryjące podkłady o przedłużonej trwałości na rynku kosmetycznym.

Znalezienie dobrego podkładu o przedłużonej trwałości jest dość trudne. Wiele produktów z tej kategorii charakteryzuje brak komfortu na skórze, obciążanie cery oraz jej wysuszanie. Na rynku kosmetycznym są jednak produkty, które nie wywołują tych problemów, a mimo to zapewniają trwały, idealnie prezentujący się makijaż twarzy.

Warto zaznaczyć, że tego rodzaju podkłady mogą być stosowane przez posiadaczki wszystkich typów cer podczas większych wyjść, jednak dla niektórych cer mogą być nieodpowiednie do codziennego stosowania. Szczególnie uważać powinny na nie kobiety posiadające cerę suchą, wrażliwą i skłonną do przesuszania - kryjące podkłady o przedłużonej trwałości stosowane na co dzień mogą jedynie nasilić problem. Posiadaczki cer tłustych i mieszanych mogą je stosować bez obaw, pamiętajmy jednak, aby zawsze wybierać możliwe jak najlżejsze podkłady.

Czytaj też: Najlepsze podkłady drogeryjne do cery trądzikowej

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film

Bobbi Brown - nude make up - oczy


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 maja 2017, 14:22

Nasze propozycje