Poprzedni artykuł: Zimowy makijaż krok po kroku Następny artykuł: Faceci robią makijaż... Oto efekty! :)

TOP6 - makijaże z bajek Disneya

Makijaż,
,
, tagi: makijaż krok po kroku
Jedna niezwykle utalentowana vlogerka dope2111 z Youtube'a, miliony odsłon i precyzyjne, zachwycające makijaże inspirowane najbardziej znanymi, kobiecymi postaciami z kultowych bajek Disneya! Wybrałyśmy 6, naszym zdaniem, najbardziej spektakularnych charakteryzacji! Sprawdźcie!

Księżniczka Elsa - "Kraina Lodu"

Kraina Lodu to bezsprzecznie jeden z najpopularniejszych filmów z wytwórni Disneya ostatnich lat. Całe rzesze dziewczynek i dziewczyn oszalały na punkcie księżniczki Elsy, jej jasnego, grubego warkocza i oszronionej, błękitnej sukienki. Charakteryzacja dope2111 oczywiście zachwyca.

Merida - "Merida Waleczna"

Rudowłosa, odważna i waleczna Merida, to przeciwieństwo wielu słodkich księżniczek i czarodziejek z bajek Disneya. Prawdziwa burza marchewkowo rudych, niepokornie kręconych włosów oraz łuk, którym doskonale włada. I wspaniały makijaż w wykonaniu dope2111 - jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Syrenka Ariel - "Mała Syrenka"

Absolutny klasyk Disneya - Ariel znają i kochają wszyscy. Motyw małej syrenki stał się natchnieniem dla wielu innych dzieł, ale jest też świetną inspiracją do makijażu - albo raczej pełnej, dopracowanej w każdym szczególe charakteryzacji.

Wróżka Dzwoneczek - "Dzwoneczek"

Film powstał w 2008 roku i opowiada historię Dzwoneczka zanim poznała Piotrusia Pana. Urocza, eteryczna wróżka to bardzo wdzięczny temat do odwzorowywania makijażu - efekty oceńcie same! :)

Pocahontas - "Pocahontas"

Kolejna, po syrence Ariel, bardzo rozpoznawalna bajkowa postać. Romantyczną historię miłości Indianki Pocahontas i Anglika Johna Smitha znają prawdopodobnie wszyscy. Makijaż dope2111 wspaniale oddał charakterystyczną urodę Indianki.

Diabolina - "Czarownica"

Zachwycająca Angelina Jolie brawurowo wykreowała rolę Diaboliny, której zdrada zamieniła czyste serce w zimny kamień. A dope2111 wcieliła się na chwilę, dzięki makijażowi i profesjonalnej charakteryzacji, w rolę samej Czarownicy.

Który makijaż jest Waszym zdaniem najlepszy?

Zobaczcie również 10 kosmetyków, które chcemy mieć zimą!

Polecany film

Kosmetyki mineralne


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 lutego 2018, 07:10

Nasze propozycje