Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kochasz księżniczki Disneya? Nie uwierzysz, czyje to metamorfozy... Następny artykuł: Sprawdź, jak Wizażanki oceniły puder rozświetlający True Match Highlig...

Ta Polka podbija internet. Jej charakteryzacje budzą podziw i...

Makijaż,
,
, tagi: makijaż artystyczny
Wiele osób zachwyca się zagranicznymi gwiazdami, które zajmują się bodypaintingiem. Ale mało kto wie, że przykłady takiego talentu znajdziemy również na własnym podwórku.

Niedawno zachwyciła nas Emily Anderson, która potrafi zamienić się dosłownie we wszystko i w każdego. Ale jej talent powoli blednie przy tym, co potrafi wyczarować Justyna Sosnowska. Znana w różnych social mediach jako Sosenka, czaruje pędzlami i farbami.

W jej pracach widać, że zdecydowanie lepiej czuje się w nieco mrocznych klimatach. Ale nie zabraknie też czegoś dla fanów Pokemonów, filmów The Suicide Squad i Piratów z Karaibów, a nawet bajek Disneya.

Na swojej stronie internetowej pisze o sobie, że „być może część osób będzie zaskoczona, ale nie jest ani po Akademii Sztuk Pięknych, ani po szkole makijażu”. Sosenka ukończyła Architekturę Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym. Przyznaje, że kiedyś jej plany, co do wykonywanego zawodu wyglądały inaczej.

Jestem samoukiem w tym temacie, nie uczęszczałam do tej pory na żadne kursy i szkolenia, jedynym źródłem edukacji jest dla mnie internet i własne doświadczenia. Każda z moich prac jest wynikiem prób i błędów.

A jakie Sosenka ma plany na przyszłość? Na swojej stronie pisze o „ulepszeniu warsztatu i spróbowaniu sił w przemyśle filmowym, w charakteryzatorni”.

Trzymamy kciuki, bo pierwsze kroki w tym kierunku już poczyniła. Na jej Instagramie możemy obserwować chociażby maskę predatora, który występuję między innymi w filmie „Predator”.

Zdjęcia: Instagram.com/itlookslikekilled


Zobacz także

Polecany film

Manicure - velvet nails

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 października 2016, 17:34