Poprzedni artykuł: "Syreni" makijaż podbija Instagram! Spróbujecie? Następny artykuł: Ten wiosenny wzór na paznokciach skradł nasze serca!

Przestrzegają cię przed zrobieniem tatuażu, bo będziesz... źle wyglądała na starość? Pokaż im zdjęcia tej kobiety!

Makijaż,
,
, tagi: tatuaż
Julie ma 56 lat i jest modelką, ale uwagę przyciąga nie tylko jej figura, ale... tatuaże, którymi ma pokryte prawie całe ciało. To trzeba zobaczyć.

Julie H. możemy znaleźć w sieci pod pseudonimem Burning Lotus. Swoją karierę rozpoczęła w wieku 50 lat. Wszystko zaczęło się od publikacji zdjęć w serwisie DeviantArt w 2010 roku.

Polecamy także:  Zapomnij o błyszczeniu- te pudry zapewnią efekt matowej skóry i utrwalą twój makijaż!

Kiedy w 2012 postanowiła umieścić swoje odważne, artystyczne fotografie w serwisie Tumblr, stała się wręcz celebrytką sieci. W ciągu jednego dnia dostała 25 tysięcy wiadomości!
Obecnie śledzi ją 92 tysiące użytkowników. Jej zdjęcia są naprawdę odważne, a dla niektórych wręcz niesmaczne, ponieważ pokazuje na nich m.in. swoje miejsca intymne.

Modelka przyznaje, że przeżyła tragiczną historię, o której nie chce opowiadać, a sztuka pozwala jej przypominać, że może przezwyciężać przeciwności losu i odradzać się na nowo. Taką postawą inspiruje wiele osób w różnym wieku. Motywuje także do... ozdabiania ciała!

Oprócz tego, że ma doskonałą figurę, to jeszcze zdobią ją tatuaże i kolczyki.

Kiedy patrzymy na jej zdjęcia, mamy wrażenie, że z ich pomocą doskonale możemy "zamknąć usta" wszystkim tym, którzy próbując odciągnąć kogoś od zrobienia sobie tatuażu mówią: "Pomyśl, jak będzie on wyglądał za kilka lat". Jak widać na przykładzie Julii - doskonale!

W naszej galerii znajdziecie zmysłowe zdjęcia jej wytatuowanego ciała. Jak wam się podoba taki pomysł ozdabiania?

Polecamy także:  Tatuaż zamiast operacji plastycznej. Historia kobiety po mastektomii podbija serce internautów

Foto: Tumblr

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 20:21

Nasze propozycje