Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Alicia Keys zrezygnowała z makijażu. Czy kobiety wezmą z niej przykład... Następny artykuł: Pierwsze własne perfumy. Za którymi tęsknimy najbardziej? - opinie uży...

Tatuaże artysty z Białorusi hitem internetu

Wybór tatuażu, który pozostanie z nami do końca życia nie należy do najprostszych. Jednak w sieci co chwilę pojawia się porcja ciekawych propozycji. Tym razem mamy dla was zestawienie tatuaży autorstwa białoruskiego artysty.

Kiedy w XIX wieku Georges Seurat rozpoczynał tworzenie swoich dzieł nowym sposobem, czyli "kropkowaniem", zapewne nie spodziewał się, że za kilkadziesiąt lat może ono być także sposobem tworzenia dzieł na ciele. Mowa oczywiście o pointylizmie, czyli neoimpresjonistycznej technice malowania.

Zobaczcie także:  HOT: subtelne, małe tatuaże z Instagrama

Jej zasady stosuje Ilya Brezinski, tatuażysta z Mińska. Tworzy on monochromatyczne obrazy, które sprawiają wrażenie bardzo tajemniczych. Wykorzystuje do tego technikę dotwork (tworzenie kształtów i wypełnień za pomocą kropek), która wymaga ogromnej cierpliwości i wprawy. 

Jego dzieła można oglądać m.in. na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 60 tysięcy użytkowników. Wśród osób decydujących się na tatuaże wykonane tą techniką znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma też jednego, dominującego motywu.

 Zdecydowalibyście się na taki tatuaż?

Zobaczcie także:  Tatuaż na nadgarstku- przegląd napisów

Foto: Instagram


Zobacz także

Polecany film

Jak makijażem powiększyć usta

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 08:22