Poprzedni artykuł: Nowy trend: smocze wzory na paznokciach Następny artykuł: Triki urodowe, które ułatwią wam codzienny makijaż

Tatuaże w formie szkiców - nowy trend

Nadal się zastanawiacie nad motywem tatuażu, który chcecie wykonać? Mamy dla was kolejne źródło inspiracji.

Niedawno pokazywałyśmy wam, jakie tatuaże na nadgarstku cieszą się największą popularnością, oraz jakie botaniczne, unikalne wzory można zrobić na ciele. Nie brakowało także dość kontrowersyjnego trendu- tatuowania całego ciała, czyli tzw. blackout.

Brazylijski tatuażysta Frank Carrilho pokazuje, że geometria to coś więcej niż tylko dział matematyki. Za pomocą prostych linii i czarnego tatuażu tworzy dzieła na ciele, które przypominają szkice, dzięki czemu widzimy geometryczne formy, od których zaczyna każdy artysta.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to niedokończony tatuaż, ale po bliższym przyjrzeniu się możemy zobaczyć, że to prawdziwe dzieło sztuki.

Zobaczcie także:  Pierwszy tatuaż - co warto wiedzieć, przed jego wykonaniem?

Frank tworzy w ten sposób tatuaże różnej wielkości i na różnych częściach ciała, jednak dominują ręce. Wśród jego najczęstszych motywów występują zwierzęta, ale nie brakuje także np. gór. Te motywy doskonale nadają się zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wydają się one być także ponadczasowe. 

Pamiętajcie, że tatuaż to decyzja na całe życie i lepiej nie kierować się aktualnymi trendami, a własnym gustem. Jeżeli nie jesteście przekonani co do jego wykonania, możecie najpierw zdecydować się na tatuaż tymczasowy. 

Foto:  Instagram @frankcarrilho

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 grudnia 2018, 08:07

Zobacz także

Nasze propozycje