Poprzedni artykuł: Ten lakier przez lata uchodził za kiczowaty, teraz wraca w wielkim sty... Następny artykuł: Jako Bruce Jenner zdobył złoty medal, jako Caitlyn - złotą kolekcję MA...

Już 12 stycznia światowa premiera nowej paletki od Kylie Jenner! Ale nie wszyscy są zachwyceni...

Czy też czasem macie wrażenie, że siostry Kardashian/ Jenner działają niczym król Midas - czego się nie dotkną, zamieniają w złoto? No może nie dosłownie, ale na pewno mają z tego spory zysk. Jak będzie tym razem?

Kosmetyki Kylie pokochały kobiety na całym świecie. Kiedy tylko nowe produkty trafiały do sprzedaży, serwery sklepu internetowego były poważnie przeciążone.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się matowe pomadki w odcieniach Posie K, Dolce K oraz Koko K. Potem celebrytka postanowiła stworzyć palety cieni do powiek, w skład których wchodziło 9 kolorów i... odniosła kolejny sukces!

Zobaczcie także:  Puder ukryty w róży? To najpiękniejszy kosmetyk tej wiosny

To już staje się nudne, prawda? Eeech, no ale czego się spodziewać, kiedy jej kosmetyki naprawdę cudownie wyglądają? I nie ma co ukrywać, sama celebrytka jest idolką wielu dziewcząt. Jej fanki już nie mogą się doczekać, bo Kylie stworzyła kolejną paletkę cieni do powiek "The Royal Peach Palette".

Check out Kylie's snap to see a sneak peek of the #RoyalPeachPalette #Jan12th 3pm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Znajdziemy w niej aż 12 kolorów i wbrew temu, czego można było się spodziewać po nazwie, nie są w niej jedynie brzoskwiniowe barwy. Zagościł w niej bowiem m.in. piękny szafir. Jednak nie wszyscy są zachwyceni. Pojawił się m.in. zarzut, że kolory w niej zawarte przypominają te z poprzednich palet (szczególnie rzuca się w oczy właśnie ten szafir, podobny do jednego z odcieni z poprzedniej palety) i nie wprowadzają nic nowego.  Ale na szczęście to tylko pojedyncze głosy, większość dziewczyn jest zachwycona nowym produktem Kylie.

The Royal Peach Palette is here ... 12 shades, a mirror, and brush for $45 #Jan12 3pm pst

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Na Instagramie możemy już zobaczyć swatche wszystkich odcieni. 

Swatches #TheRoyalPeachPalette

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylie Cosmetics (@kyliecosmetics)

Paleta trafi do sprzedaży 12 stycznia i będzie kosztowała 45 dolarów. Skusicie się? 

Zobaczcie także: Zobaczcie makijażowe wpadki gwiazd. Przebiły makijaż z "Pytania na śniadanie"?

Foto: Instagram

Zobaczcie palety cieni do powiek polecanych w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Nasze propozycje