Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Kocie oko to klasyka. Elegancki makijaż oczu na pokazie Dior Couture Następny artykuł: Wakacyjny pedicure - kilka inspiracji

Top 5 z KWC: pomadki ochronne z SPF

Kiedy po raz kolejny słyszymy o konieczności stosowania produktów przeciwsłonecznych latem, tłumaczymy sobie, że przecież używamy kremu do twarzy. Specjaliści alarmują, że to jednak zbyt mało. Ochrony wymagają także oczy i usta. O ile oczy najlepiej zasłonić porządnymi okularami przeciwsłonecznymi, o tyle wargi wymagają już stosowania pomadek ochronnych.

Przyjęło się, że pękające usta są naszą zmorą szczególnie zimą, kiedy szkodzą im wiatr oraz mróz. Niestety równie szkodliwe są dla nich promienie słoneczne, które tak jak i inne obszary twarzy, narażają na poparzenia słoneczne oraz choroby nowotworowe. Po latach ostrzeżeń przed rakiem skóry i destrukcyjnym działaniem wolnych rodników coraz chętniej sięgamy więc po pomadki ochronne z filtrami przeciwsłonecznymi.

Czytaj też: Najlepsze maseczki do twarzy na lato z KWC

Pomadki i balsamy do ust z SPF bazują zwykle na składnikach odżywczych i nawilżających, które mają przede wszystkim wygładzać spierzchnięte usta. Filtry przeciwsłoneczne są niejako dodatkiem, jednak ich obecność w składzie ma niebagatelne znaczenie. Wiele z nas docenia to dopiero podczas wakacji w ciepłych krajach, ale lepiej późno niż wcale. Zobaczcie, które pomadki upodobały sobie recenzentki z naszego katalogu KWC.

Czytaj też:  TOP 5 z KWC: najlepsze kosmetyki po opalaniu


Zobacz także

Polecany film

Patrol kosmetyczny - szminki

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 października 2016, 12:35