Poprzedni artykuł: Mamy dla was zniżkę w perfumeriach Douglas! Perfumy kupisz już o 45 zł... Następny artykuł: Jaskółka z kropek znowu jest modna! Makijaż dot eye zrobisz kosmetykie...

Zobaczcie heartilage - tak będziemy nosić kolczyki tej wiosny!

Makijaż,
,
, tagi: kolczyk, przekłuwanie uszu
Ten kolczyk podbija social media! Serduszko w uchu to znak, że wiesz, co jest modne:)

Heartilage to trend, który podbija serca fashionistek. Czym się różni od zwykłych kolczyków? Wiele z was zapewne ma przebite uszy od dziecka, lecz tradycyjnie dziurki robimy na dole małżowiny usznej. Teraz coraz więcej osób decyduje się na dodatkowe ozdoby m.in. w chrząstce na górze ucha. W tym miejscu pasuje zdecydowanie mniej rodzajow kolczyków.

Polecamy także:  10 hitów z nowej, wiosennej kolekcji Zary! My chcemy mieć te buty:)

Ostatnio tryumfy święci trend "heartilage". Zapoczątkował go Robbie Milian z West 4 Tattoo w Nowym Jorku. Przekuł klientce małżowinę w dwóch miejscach, po czym włożył jeden okragły kolczyk - ale bez cienkiego łącznika, który służy do zapinania. Potem zagiął blaszkę w kształt serca. 

Nie wszyscy jednak są na tyle odważni. Wiele osób decyduje się na orbitalne kolczyki - już przez producenta wygiętę w kształt serca - które nie wymagają przebicia dwóch dziurek. 

New picture of fully healed daith piercing I did over 2 years ago

Post udostępniony przez Robbie Milian. (@nyc.piercing)

Orbitalne kolczyki można wykorzystać także w inny sposób. Wystarczy pozbyć się koralika, który znajduje się na jednym ramieniu serca i włożyć kolczyk w istniejącą dziurkę, a lukę po koraliku "wypełnić" małżowiną. Wygląda to tak, jakby ucho było przekłute w dwóch miejscach, a dziurka jest tylko jedna. Spróbujecie? 

Na Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć pod hashtagiem #heartorbital. Coś czujemy, że niedługo na podobną ozdobę skusi się któraś z sióstr Jenner...

Foto: Instagram/ Pinterest

Polecamy także: Ten makijaż... leczy z kompleksów:)

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 czerwca 2018, 19:44

Nasze propozycje