Poprzedni artykuł: Zobaczcie różnicę między zwykłym makijażem a instagramowym. Leczy z ko... Następny artykuł: Żegnamy czarny lakier! Jest modniejszy kolor dla fanek ciemnych paznok...

Dorastałyście w latach 90-tych? Pokochacie te kosmetyki (zwłaszcza od Czarodziejki z Księżyca:)

Makijaż,
,
, tagi: kosmetyki, lata 90
Czarodziejka z Księżyca, pierścionki z gumą do żucia i "Zbuntowany anioł" w telewizji - trudno uwierzyć, że to już przeminęło. Jednak patrząc na te kosmetyki mamy wrażenie, że lata 90-te są na wyciągnięcie ręki!

W 2017 roku czasem mamy wrażenie, że szalone lata 90-te rozbrzmiewające muzyką eurodance (Heyo, Captain Jack!) i pachnące owocową, nieco sztuczną wonią gum-kulek (zaledwie 30 gr za sztukę!) miały miejsce w jakiejś odległej epoce. Możemy się założyć, że wszystkie dziewczyny urodzone w okolicach 1990 roku wciąż wspominają czasy, gdy nie istniało pojęcie smartfona a Internet (jeśli w ogóle był!) powodował zablokowanie łącza telefonicznego. Cóż, żyło się wtedy trochę inaczej :)

Wygląda na to, że nie tylko my tęsknimy za minionymi latami  - w ostatnim czasie marki kosmetyczne zaskakują nas produktami wykorzystującymi motywy z ery, gdy przed wieczorynką oglądało się "Doktor Queen". Zebrałyśmy dla was kilka propozycji, które szczególnie nam się spodobały - sprawdźcie naszą galerię i pozwólcie sobie na drobną podróż sentymentalną!

Zobacz też: Chcesz, by twoje zęby wyglądały na bielsze? Te kolory pomadek ci w tym pomogą!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 07:58

Nasze propozycje