Poprzedni artykuł: Manicure z motywem color blocking to najgorętszy trend paznokciowy na... Następny artykuł: Na ten dzień czekały wszystkie miłośniczki makijażu - marka Kat Von D...

Ten szalony trik pozwoli wam na zachowanie nienaruszonego makijażu oczu pod prysznicem

Makijaż, , tagi: kąpiel
Z tym problemem boryka się większość kobiet, ale mało która wpada na tak banalne rozwiązanie. Ten trik na nierozmazany makijaż po prysznicu stał się hitem Internetu.

Przyznajcie się, ile razy chciałyście wziąć prysznic, odświeżyć swoją fryzurę, ale miałyście dylemat, ponieważ wraz z tym spłynąłby cały wasz makijaż, który nierzadko jest wykonywany przez długie godziny? Chodzi tutaj oczywiście o makijaż oczu, a nie całej twarzy. 

Jak nie rozmazać makijażu pod prysznicem?

Zazwyczaj z pokorą przeprowadzamy demakijaż i idziemy pod prysznic. 22-letnia Laura stwierdziła jednak, że nie będzie się malowała drugi raz i że w ramach ochrony oczu zastosuje... okulary do pływania!

http://laurlaurrdraws.tumblr.com/post/161343621056

Rozwiązanie wydaje się być logiczne, tylko nie każdemu chyba to przychodzi do głowy. Jej zdjęcia ze Snapchata viralowo zaczęły rozchodzić się po sieci.

Polecamy:  5 niestandardowych trików z użyciem gąbeczki, które całkowicie odmienią twój codzienny makijaż

No cóż, jak widać na zdjęciach Lauren, makijaż został nienaruszony, tylko te czerwone ślady po okularach odciśnięte na twarzy... Zastanawiamy się też, dlaczego wcześniej na to nie wpadłyśmy... Rozwiązanie wydaje się być logiczne. 

Przyznajemy, że jesteśmy sceptyczne co do tego rozwiązania i nie do końca rozumiemy jego fenomen, ale kto wie, czy w kryzysowej sytuacji z niego nie skorzystamy;) Zdecydowanie wolimy jednak zrobić makijaż po raz drugi, albo zastosować wodoodporne kosmetyki. Poniżej prezentujemy wam wodoodporne tusze do rzęs:

1. Astor, Lash Beautifier, wodoodporny tusz do rzęs, cena: ok. 40 zł

2. Bourjois, Push Up Volume Glamour, wodoodporny tusz do rzęs, cena: ok. 50 zł

3. Maybelline, Colossal Volum' Express, tusz do rzęs, wodoodporny, cena: ok. 35 zł

4. L’Oréal Paris, Volume Million Lashes, tusz do rzęs, wodoodporny, cena: ok. 62 zł

5. Lancome, Hypnose Mascara, cena: ok. 115 zł

zdjęcia: iStock

Oto najlepsze żele pod prysznic:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 13:24

Nasze propozycje