Poprzedni artykuł: Ten dziwny trend podbija Instagram. Kobiety dopasowują makijaż oczu do... Następny artykuł: Tych dłoni nie powinny oglądać osoby o słabych nerwach... I wcale nie...

Elegancki i odpowiedni na każdą okazję - ulubiony lakier do paznokci królowej może mieć każda z nas!

Ten lakier popularnej marki od kilkudziesięciu lat zdobi paznokcie królowej Elżbiety - co ciekawe, jest w zasięgu każdej z nas!

Jakiego lakieru do paznokci od lat używa królowa Elżbieta? Wbrew pozorom nie chodzi o żadną niszową markę, a wręcz przeciwnie - ten kosmetyk bez problemu może kupić każda z nas nie uszczuplając przy tym zbyt mocno portfela. Chodzi o lakier marki... Essie!

Ulubiony lakier do paznokci królowej Elżbiety

Gdy Jej Wysokość przekona się do jakiejś marki lub produktu, potrafi być mu naprawdę wierna. Wspominałyśmy kiedyś, że w królewskiej garderobie znajduje się ponad 200 modeli torebek Launer (co ciekawe, Elżbieta używa ich nie tylko do przenoszenia drobiazgów). Okazuje się, że podobną stałość upodobań królowa przejawia w stosunku do manicure - wieść niesie, że od 1989 roku używa tylko jednego rodzaju lakieru do paznokci. Jest nim popularny Essie w odcieniu Ballet Slippers.

Bladoróżowy, subtelny odcień gości na królewskich paznokciach już od 28 lat - sama marka chwali się na swojej stronie internetowej, że właśnie wtedy nadszedł list od fryzjerki Jej Wysokości z prośbą o przesłanie buteleczki z "jedynym odcieniem akceptowanym przez królową". Dlaczego akurat taki? Podobno królowa uwielbia ten kolor z uwagi na fakt, że dobrze komponuje się z większością jej stylizacji i w dodatku jest niewidoczny spod białych rękawiczek.

Co ciekawe, Essie najwyraźniej cieszy się względami także u innych członkiń rodziny królewskiej. W 2011 roku księżna Kate wykorzystała lakier tej samej marki w różowo-beżowym odcieniu Allure do wykonania ślubnego manicure. Biorąc pod uwagę uwielbienie, jakim na całym świecie cieszy się żona księcia Williama, trudno o lepszą rekomendację ;)

Nam jednak najbardziej podoba się to, że królewski (lub książęcy) manicure możemy wykonać sobie same - oba odcienie można bez problemu zakupić przez internet bądź w stacjonarnie. W zależności od źródła, za buteleczkę zapłacimy ok. 20-30 zł. Spróbujecie? My na pewno :)

Używałyście już "królewskiego" lakieru do paznokci?

Zobacz też: Perfekcyjny manicure bez zalanych skórek? Wypróbuj ten prosty trik

zdjęcia: ONS

Polecamy też inne, wysoko oceniane lakiery do paznokci z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 listopada 2018, 12:59

Nasze propozycje