Poprzedni artykuł: Efekt liftingu za kilkanaście złotych? To możliwe, ale tylko z tym kor... Następny artykuł: Makijażowe warsztaty marki Cashmere z Maxineczką – RELACJA VIDEO i FOT...

Co za gadżet! Dzięki temu urządzeniu mycie pędzli stanie się łatwe i szybkie

Po prostu musimy mieć to urządzenie! Ułatwia mycie pędzli i jest proste w obsłudze. O czymś takim marzy każda kosmetykomaniaczka.

Jedną z ważniejszych czynności, o jakiej powinna pamiętać każda wielbicielka makijażu, jest dokładne czyszczenie pędzli. Dzięki temu wewnątrz włosia nie będą powstawać bakterie, a my unikniemy przenoszenia ich na twarz. Żeby ułatwić sobie sprawę, zamawiamy specjalne rękawice myjące, które mają wypustki i dzięki temu z łatwością możemy pozbyć się z pędzli resztek podkładu czy też kremowych kosmetyków.

Ale na horyzoncie pojawiła spora konkurencja dla tej metody.

Najnowszym lekarstwem na brudne pędzle jest użycie StylPro Makeup Brush Cleaner & Dryer. To multifunkcyjne urządzenie, którego działanie przypomina używanie blendera może się okazać dość przydatne. Jest efektywne i już pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na jego temat.

Zobacz także: Podczas malowania ust ciągle wyjeżdżasz poza kontur? Ten pędzel jest dla Ciebie!

W zestawie znajdziemy kilka nakładek na trzonki pędzli, urządzenie główne z całą elektroniką oraz niewielki pojemnik. Używanie go wcale nie jest skomplikowane. Wystarczy dobrać rozmiar nakładki, włożyć w nią pędzel, a następnie całość dołączyć do StylPro.

Do pojemnika wlej mieszankę, której zawsze używasz do czyszczenia pędzli. Może to być woda zmieszana z płynem micelarnym lub też woda z szamponem oczyszczającym. Wystarczy zanurzyć w tym pędzel i nacisnąć guzik, który spowoduje, że pędzel zacznie się obracać.

Cały zestaw kosztuje 63 dolary, czyli 266 zł i można go zamówić z zagranicznej strony internetowej. 

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:12

Nasze propozycje