Poprzedni artykuł: Teraz nude rządzi nie tylko na ustach! Ten kolor pięknie wydłuża pazno... Następny artykuł: Antyperspirant jako... baza pod podkład?

Z jednej strony mocny makijaż, a z drugiej... nie zgadniecie, co ta dziewczyna ma na policzku

Makijaż,
,
, tagi: instagram
Emily Jones cierpi na rządką chorobę genetyczną, ale na pierwszy rzut oka zupełnie tego nie widać, ponieważ najbardziej przykuwa uwagę jej oryginalny makijaż. Jak ona to robi?

Emily Jones ma 22 lata i mieszka w Wielkiej Brytanii. Jej konto na Instagramie cieszy się coraz większą popularnością nie tylko dlatego, że ma imponujące zdolności wizażowe - ta dziewczyna na co dzień zmaga się z ciężką chorobą.

Kiedy oglądacie jej zdjęcia, zwraca uwagę zazwyczaj intensywny makijaż oczu oraz ust. Często stawia na kreskę wykonaną eyelinerem, przedłuża rzęsy i nie stroni od mocnych szminek na ustach. Możemy ją oglądać nawet w czarnej pomadce. Każdy z jej makijaży jest dokładnie sfotografowany oraz opisany. Możecie zatem zobaczyć m.in. jakich kosmetyków użyła do stworzenia konkretnego look'u. 

Polecamy:  Według niektórych jest najbrzydszą blogerką, ale to właśnie twarz przyniosła jej największą popularność

Na swoim Instagramie Emily najczęściej umieszcza zdjęcia makijaży z dwóch stron. Prawy policzek wygląda normalnie, ale drugi wyraźnie zwraca uwagę nie tylko makijażem, lecz również rurką, przez którą dziewczyna jest karmiona. Zastanawiacie się dlaczego? Emily choruje na rzadką chorobę genetyczną - Zespół Ehlersa-Danlosa.

Co to jest zespół Ehlersa-Danlosa?

Choroba, z którą sie zmaga Emily charakteryzuje się zbyt elastycznymi stawami i skórą, co prowadzi do urazów. Emily jest karmiona przez specjalną rurkę, która przechodzi przez cały policzek aż do nosa. Na co dzień jeździ na wózku inwalidzkim i potrzebuje ciągłej opieki, ale nie przeszkadza jej to w rozwijaniu swojej pasji, jaką jest makijaż. Chciałaby się tym zajmować profesjonalnie. Na razie założyła konto na Instagramie, ale marzy jej się również założenie kanału na YouTube i pokazywanie tutoriali.
 
Polecamy:  Klientka publicznie wyśmiała makijaż kasjerki. Reakcja obrażonej kobiety stała się viralem!

Jak sama przyznaje, to właśnie makijaż pozwala jej zapomnieć o tym, że jej twarz zdobi rurka. Make up wykonuje wokół niej, aby taśma się nie obluzowała. Kiedy jest pomalowana czuje się piękna i pewna siebie. Wiele kobiet podkreśla, że Emily daje im siłę i są dla niej pełne podziwu. 

Foto:  Instagram

Oto sprawdzone szminki w intensywnych kolorach:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 lipca 2018, 12:03

Nasze propozycje