Poprzedni artykuł: Siniaki i otarcia na twarzy to dla tej makijażystki żaden problem. Wie... Następny artykuł: Ten podkład z drogerii wytrzymuje na twarzy cały dzień. Bez poprawek!

Tym razem makijażysta skrzywdził Jennifer Lopez. Zobaczcie, jak się NIE malować

Na premierze nowego sezonu "World of Dance" Jennifer Lopez nie przykuwała wzroku swoja kreacją, ale makijażową wpadką. Zobaczcie, jak (źle) się zaprezentowała.

Dla wielu kobiet Jennifer Lopez jest wręcz makijażowym guru. Z chęcią kopiują np. jej spektakularnie rozświetlone policzki. Ostatnio nawet jedna z Wizażanek oceniła rozświetlacz marki Makeup Revolution jako ten, który pozwala na uzyskanie "Glow a la JLo". Jednak podczas premiery kolejnego sezonu programu tanecznego "World of Dance", Jennifer Lopez nie zachwyciła swoim makijażem. Ba, na jego widok bijemy na alarm: Nie próbujcie tego w domu!

Wpadka makijażowa Jennifer Lopez

Gwiazda nigdy nie ukrywała, że lubi mocne konturowanie twarzy. Tym razem jednak poszło coś nie tak. Jej skóra stała się wręcz pomarańczowa. Szczególnie niekorzystnie wygląda czoło artystki.

Zasady konturowania są proste: to co chcemy uwydatnić - rozświetlamy, a to co chcemy ukryć - przyciemniamy. W przypadku Jenn chodzi głównie o optyczne pomniejszenie wysokiego czoła, jednak makijażystę wyraźnie poniosło w tych okolicach. Uwagę przykuwa szczególnie linia przy włosach Jennifer, która wyraźnie odróżnia się od reszty twarzy, sprawiając wrażenie maski. 

Polecamy:  Ludzie mówią, że bez makijażu wygląda jak zombie. co (świetnie) ukrywa?

jennifer lopez

Dla porównania pokazujemy wam Jennifer Lopez w zdecydowanie bardziej trafionym makijażu i precyzyjnym konturowaniu. 

Jak oceniacie makijaż J. Lo? Rzeczywiście jest tak źle?

Jeżeli zastanawiacie się nad sprawdzoną paletką do konturowania twarzy, to mamy dla was kilka propozycji. 

palety do konturowania

Źródło zdjęć:  Instagram/ EastNews/ONS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2018, 06:04

Zobacz także

Nasze propozycje