Poprzedni artykuł: Gąbka Beautyblender doczekała się prawdziwej konkurencji? Następny artykuł: 13 rzeczy, których nie zdradzi Ci makijażystka

Zagadka nowej kolekcji Pat McGrath rozwiązana. Jesienią nasze usta mają błyszczeć!

Makijaż,
,
Nasze przewidywania się potwierdziły. Najnowsza kolekcja słynnej makijażystki Pat McGrath może stać się zalążkiem głośnego trendu. Jesienią moda na soczyste, brokatowe usta stanie się faktem!

Jeszcze w drugiej połowie lipca zastanawiałyśmy się, co kryje się pod niejednoznacznym hasłem #patmcgrathlabs004. Już wtedy wiele z nas przypuszczało, że tym razem makijażystka połączy swoje upodobanie do brokatu z siłą mocno napigmentowanej szminki. Makijaż zza kulis pokazu kolekcji Atelier Versace na jesień-zimę 2016 był doskonałą wskazówką. Wiśniowe usta z połyskującymi drobinkami to jednak tylko jedna z propozycji, jakie oferuje Pat McGrath w swojej najnowszej kolekcji.

To, że Pat McGrath lub złoto, jaskrawe kolory i błysk, nie jest już żadną tajemnicą. Nowa kolekcja nie powinna więc nikogo zaskakiwać, a jednak sprawiła nam w pewnym stopniu niespodziankę. Lust 004, jak sama nazwa na to wskazuje, ma budzić w nas pasję i pożądanie. Jakby tego było mało, nie jest to pojedynczy produkt, a zestaw aż 11 kosmetyków, które można dowolnie ze sobą łączyć. W kolekcji znajdzie się sześć grzesznych odcieni matowych szminek, bezbarwny błyszczyk, złoty pigment i trzy hipnotyzujące odcienie brokatu.

Jak podpowiada Pat McGrath, pomadki można połączyć w celu utworzenia nowych barw bądź za pomocą dwóch kolorów stworzyć efekt ombre. Brokat można z kolei wtopić w pomalowane usta, korzystając przy tym z błyszczyka, który pozwoli uzyskać dokładnie taki sam efekt, jaki widziałyśmy na modelkach z pokazu Atelier Versace. Ciekawostką jest też złoty pigment, który różni się od produktu Gold 001 – można używać go np. do podkreślenia łuku Kupidyna.

Kolekcja Lust 004 wejdzie do sprzedaży 30 sierpnia i nie mamy wątpliwości, że niewiele później pozostanie obiektem pożądania dla tych, którym nie udało się jej zamówić na czas.

Zobacz także:  Rozświetlające kremy BB idealne na lato!

zdjęcia: materiały PR

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 00:30

Nasze propozycje