Poprzedni artykuł: Wytrzymuje kilka godzin i nie wysusza ust! Teraz ta matowa szminka kos... Następny artykuł: GetLooky – zamów sprawdzoną manicurzystkę do siebie do domu!

Zestawy hybrydowe - prezent, który ucieszy każdą kobietę. Gdzie je kupić?

Te zestawy są jednymi z najbardziej popularnych w Polsce. A przed Świętami można je kupić w promocyjnych cenach :).

Manicure hybrydowy to obecnie jedna z najpopularniejszych metod zdobienia paznokci. Coraz więcej kobiet decyduje się nawet na samodzielnie robienie takiej stylizacji w domu. A nadchodzące Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia to świetny czas, aby sprezentować komuś zestaw do manicure hybrydowego.

Zestaw do manicure hybrydowego na prezent

Robienie manicure hybrydowego w domu nie należy do najtrudniejszych czynności. Każda kobieta może go bez problemu wykonać, jeśli ma do tego oczywiście odpowiednie narzędzia. Nie bez powodu wiele marek zaczęło produkować zestawy. Znajdują się w nich podstawowe produkty, które pomogą nam w zrobieniu pierwszych, samodzielnych hybryd.

Zobacz także: Jak usunąć manicure hybrydowy?

Czym kierować się podczas zakupu zestawu do robienia manicure hybrydowego? Pamiętaj, że kupienie jednego koloru nie załatwia sprawy tak, jak w przypadku zwykłych lakierów. Tutaj potrzebne są odpowiednie akcesoria. Są to między innymi specjalistyczne płyny, waciki bezpyłowe, lampa... Nie obejdzie się również bez bazy oraz topu. A zamiast rozmyślać podczas zakupów nad tym, czy przypadkiem o czymś nie zapomnieliśmy, lepiej zdać się na producenta i wybrać gotowy zestaw :).

Zobacz także: 5 błędów, przez które manicure hybrydowy odpada po kilku dniach

W naszej galerii znajdziecie przykładowe zestawy hybrydowe do domowego użytku. Warto regularnie zaglądać na strony internetowe wybranych przez nas marek, ponieważ bardzo często ceny są obniżane w ramach różnego rodzaju akcji (w tym przypadku mikołajkowych i świątecznych).

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:31

Nasze propozycje