Poprzedni artykuł: Dzięki tej sztuczce pogrubisz rzęsy w kilka sekund! Wystarczy, że użyj... Następny artykuł: Kobiety na Instagramie nie malują ust, a... okrywają je! Co to za tren...

Zmywacz do paznokci w… płatkach! Działa cuda? Sprawdziłyśmy to;)

Do tej pory zmywanie lakieru do paznokci kojarzyło mi się z intensywnym zapachem zmywacza, rozmazanym lakierem itp. Znalazłam jednak prosty sposób na zmycie manicure nawet w... pracy:)

Jaki zmywacz do paznokci wybrać? Przede wszystkim taki, aby nie zaszkodził płytce, skórkom wokół paznokci, a także aby dokładnie usunął lakier. Warto zatem, aby w zmywaczu znalazły się m.in. witaminy. Takich produktów na rynku nie brakuje.

Polecamy:  Nie syrenka i nie holograficzne - teraz hitem są... anielskie paznokcie!

Istotny jest również aplikator tego kosmetyku. Zmywacz może być w buteleczce ze zwyczajną szyjką albo z pompką. Wtedy nabieramy go na płatek kosmetyczny i przecieramy nim płytkę aż lakier ustąpi, ale często kończy się to nieestetycznym roztarciem lakieru, który następnie przenosi się na skórę palca i mamy dwa razy więcej pracy, szczególnie kiedy lakier jest w intensywnym kolorze. 

Polecamy:  Dzięki tej metodzie hybryda wytrzymała 3 tygodnie!

Są również zmywacze w gąbce zamknięte w słoiczku. Wtedy wkładamy palec, ruszamy nim i wyjmujemy czysty paznokieć.

Jednak moim ostatnim odkryciem jest zmywacz do paznokci w płatkach. Szczerze mówiąc, podchodziłam do niego z dystansem, ponieważ nie wierzyłam, że coś, co nie jest cieczą i jest zamknięte w plastikowym pudełeczku może skutecznie oczyścić paznokieć. Wydawało mi się, że pewnie płatki będą wyschnięte i tylko ewentualnie rozmażą lakier.

Polecamy: Świecące paznokcie robią furorę na Wschodzie. Ale to nie jedyny tak dziwny manicure. Znamy lepsze!

Jak działa zmywacz do paznokci w płatkach?

Nie miałam czasu zmyć manicure w domu, choć już naprawdę tego wymagał. Postanowiłam zaryzykować więc w pokoju naszej redakcji i wyciągnęłam zmywacz do paznokci w płatkach marki Ferity. Przede wszystkim nikt nie poczuł jego zapachu! Zamiast ostrego aromatu, który często jest wyczuwalny przy zmywaczach, ten miał delikatną, słodką woń (testowałam zapach wanilii). Nikt się nie zorientował, że właśnie zmywam manicure.


Co więcej, lakier z łatwością ustępował! Miałam na paznokciach lakier nude z czarnymi kropeczkami i cały usunęłam w kilka sekund. Jeden płatek wystarczył mi na jedną dłoń. Na dodatek moje paznokcie były doskonale nawilżone. Warto wiedzieć, że zmywacz nie zawiera acetonu.

Moim zdaniem jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie do pracy, czy na wakacyjny wyjazd. Na pewno nam się nie wyleje, a na dodatek delikatnie pachnie, dzięki czemu możemy w zasadzie zmyć lakier do paznokci w każdym miejscu.

Wydaje się wam więc, że jest on drogi? To kolejne zaskoczenie, ponieważ ten zmywacz w płatkach kosztuje zaledwie 5 złotych. Jeżeli jesteście ciekawe, jak Wizażanki oceniają zmywacz do paznokci w płatkach marki Ferity, sprawdźcie to w KWC. 

Jeżeli lubicie testować nowości kosmetyczne i chciałybyście je dostawać za darmo, to dołączcie do Klubu Recenzentki

Zapisz

Oto lakiery do paznokci polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 listopada 2018, 04:20

Nasze propozycje