Poprzedni artykuł: Myślicie, że na tym zdjęciu jest matka i córka? Takiego liftingu za po... Następny artykuł: Teraz nude rządzi nie tylko na ustach! Ten kolor pięknie wydłuża pazno...

Jak konturowanie potrafi odmienić kobietę? Te metamorfozy pokazują siłę makijażu

Makijaż,
,
, tagi: konturowanie twarzy, metamorfoza makijaż
Jak makijaż potrafi zmienić kobietę? O tym chyba doskonale wie każda z nas. Ale te spektakularne metamorfozy pokazują, że to za pomocą konturowania można zdziałać prawdziwe cuda.

Konturowanie czyni cuda! Można w ten sposób wizualnie zmienić całkowicie kształt twarzy. Ostatnio pisałyśmy o podkładzie, który nazywany jest Photoshopem w tubce. Nic dziwnego skoro potrafi zakryć nawet tatuaż! 

Jakiś czas temu trafiłyśmy na instagramowy profil wizażysty, który konturowaniem potrafi idealnie uwydatnić wszystkie atuty kobiecej twarzy. Samer Khouzami ma prawie dwa milion obserwatorów i codziennie pokazuje, jak ogromną siłę ma makijaż i co można z jego pomocą zdziałać.

Zakrywanie cieni pod oczami makijażem

Chyba wszystkie zodzimy się z tym, że jednym z najbardziej uporczywych problemów do zakrycia, są cienie pod oczami. Niektóre z nas mają naturalne zasinienia w tych okolicach. Inne natomiast mogą "pochwalić się" zmęczonym spojrzeniem przez nieodpowiednią pielęgnację, brak ochrony przeciwsłonecznej oraz spędzanie długich godzin przed laptopem i telewizorem. 

Samer Khouzami pokazuje, że nawet z tak odznaczającym się kolorem skóry pod oczami, można sobie z łatwością poradzić. Jego zdjęcia przed i po robią ogromne wrażenie.

Spośród niemal czterech tysięcy zdjęć wizażysty wybrałyśmy kilka takich, które zrobiły na nas największe wrażenie. Sprawdźcie w naszej galerii dlaczego :).

Zobacz także: Jak zmniejszyć opuchliżnę pod oczami?

Zdjęcie główne: Instagram 

Zaczynasz przygodę z konturowaniem na mokro? Z tymi produktami na pewno nie zrobisz sobie plam:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 czerwca 2018, 03:17

Nasze propozycje