Poprzedni artykuł: Pożegnaj na zawsze smugi z podkładu - znamy trik, dzięki któremu twój... Następny artykuł: Wiosną powinnyśmy całować się... więcej! Tak, tak :) Efekt namiętnego...

Ten makijaż jest bardzo modny wiosną! Ale... nie każdej z nas pasuje. Dlaczego?

Makijaż,
,
, tagi: makijaż oczu, cienie do powiek, trendy 2017
Na kolorowy makijaż może się zdecydować każda z nas. Pytanie tylko czy chce i potrafi dobrze dobrać barwy. Dzisiaj skupiamy się na żółtej. Kto może sobie pozwolić na wiosenny makijaż w tym kolorze?

Żółty kolor jest dość odważny i należy do najrzadziej wybieranych kolorów w makijażu. Początek wiosny jednak jest najlepszym momentem na sięgnięcie po niego, ponieważ może doskonale podkreślić kolorowe stylizacje. Pytanie tylko, kto może sobie pozwolić na makijaż w tym kolorze. 

Żółte cienie świetnie nadają się do kilku typów urody, których nazwy nie zawsze jednak kojarzą się z ciepłymi porami roku. Dla podkreślenia tęczówki żółty cień na powiece może zastosować kobieta o typie urody tzw. ciepła wiosna - najczęściej o jasnej, świeżej urodzie, z blond włosami i niebieskimi oczami. Polecany jest również dla typu "ciepłej jesieni", z rudymi włosami, jasną cerą i brązowymi lub ciepłymi oczami. Ostatnia w tej kategorii jest tzw. czysta zima o nasyconych barwach włosów, oczu i skóry, do której również świetnie będzie pasował kolor żółty, szczególnie intensywnie napigmentowany - wizażystka radzi Marta Grzegrzułka. 

Polecamy także:  Pożegnaj na zawsze smugi z podkładu- znamy trik dzięki któremu Twój makijaż zawsze będzie idealny

Żółte cienie, szczególnie w tych intensywnych kolorach jednak są wymagające. Chcąc z nich skorzystać, należy dokładnie przykryć wszelkie przebarwienia i zadbać o jednolitą skórę. Z tego koloru powinny zrezygnować panie z dojrzałą cerą. 

Kiedy najczęściej sięgamy po żółty kolor?

Poza makijażem letnim, żółcienie najczęściej stosuje się w makijażu okazjonalnym - np. wieczorowym, gościa weselnego lub sylwestrowym - jako podkreślenie elementów stroju. Jeśli więc jesteś fanką takiego makijażu, zadbaj o żółty element garderoby, który będzie można odpowiednio podkreślić na powiece. Żółty cień to również częsty motyw w makijażach graficznych, które spotykamy na pokazach mody lub sesjach zdjęciowych - dodaje wizażystka, Marta Grzegrzułka.

Poniżej zobaczcie kilka inspiracji, jak można wykonać taki makijaż.  

#stylish #style #onfleek #girl #yellow #makeup #yellowmakeup #beautiful #beauty

Post udostępniony przez @__just_mood_

• details to follow

Post udostępniony przez A L I S O N M A I S S I N (@alisonmaissinmua)

W naszej galerii znajdziecie przegląd żółtych cieni do powiek. Pamiętajcie, że przy tego typu makijażach warto też ładnie wyprofilować brwi - weź udział w teście nowości i wypróbuj 1 z 5 produktów do stylizacji brwi od Golden Rose!

Foto: Pinterest

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 czerwca 2018, 23:01

Nasze propozycje