Poprzedni artykuł: 10 najlepszych makijaży i fryzur z festiwalu Coachella Następny artykuł: Jedna paleta, milion możliwości - wyniki konkursu Wibo!

Zoom na metaliczne usta. W oczekiwaniu na premierę nowej kolekcji Kylie Jenner

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, kylie jenner, Kylie Cosmetics
Jeśli śledzicie z zapartym tchem kolejne posunięcia Kylie Jenner, zapewne zauważyłyście, że gwiazdka zapowiedziała premierę trzech matowych, metalicznych płynnych szminek stworzonych z myślą o festiwalu Coachella. Wiele wskazuje na to, że w obecnym sezonie metaliczne usta wyłonią się jako kolejny trend w makijażu.

Szlaki przetarła najprawdopodobniej Pat McGrath odpowiedzialna za złoty makijaż ust modelek z pokazu wiosennej kolekcji domu mody Prada. Choć metaliczne usta trudno traktować jako wiodący trend, chyba czas najwyższy uwierzyć w dar przekonywania Kylie Jenner.

Jej produkty do makijażu rozchodzą się jak świeże bułeczki, a zatem śmiało można przyjąć, że w sezonie festiwalowym prym będą wiodły błyszczyki i szminki dające ustom metaliczne wykończenie.

W nowej kolekcji Kylie Cosmetics znajdziemy trzy szminki, które są wprawdzie matowe, ale dają efekt raczej perłowych ust. Kylie Jenner proponuje swoim najwierniejszym fankom odcienie pasujące przede wszystkim do ciemnej karnacji: Reign (miedź), King (złoto) oraz Heir (różowe złoto). Metaliczne usta nie są jednak absolutną nowością i nie mamy tu na myśli złotego pigmentu Pat McGrath.

Przypomnijmy makijażystkę Vladę Haggerty, która nie jest fanką Kylie Jenner, ale na metalicznym makijażu ust zna się jak mało kto. Gwiazda internetu nie sięga jednak po gotowe rozwiązania, ponieważ używa głównie metalicznych pigmentów. W jej przypadku efektu dopełnia bezbarwny błyszczyk.

By osiągnąć jak najlepszy rezultat, pod warstwę kosmetyku do ust warto nałożyć nawilżającą bazę, która zapobiegnie przesuszaniu się warg oraz przedłuży trwałość makijażu. Jak uzyskać efekt metalicznych ust bez kosmetyków z kolekcji Kylie Jenner? To proste. Wystarczy wybrać błyszczyk lub szminkę nadającą wargom metaliczny połysk. Aby ułatwić wam to zadanie, wybrałyśmy kilka godnych rozważenia propozycji.

Czytaj też: Powiększenie ust w stylu Kylie Jenner – krok po kroku!

Polecany film

Jak zrobić kolorowy french manicure?


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 maja 2017, 20:01

Nasze propozycje