Poprzedni artykuł: Ten podkład nie pozostawia smug, lekko matuje i koryguje. Teraz kupici... Następny artykuł: Lampa do hybrydy za 20 zł? Znajdziesz ją w... Biedronce!

Finał „KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę” za nami! Wygrała Natalia Szafrańska

Makijaż,
,
, tagi: Kontigo, Harry J
Pierwszy w Polsce konkurs makijażu na żywo organizowany przez Kontigo niestety dobiegł już końca. Po wielu tygodniach świetnej zabawy makijażem nareszcie poznaliśmy zwycięzcę!

Finał konkursu "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę" już za nami! Od 11 marca co niedzielę 8 uczestników rywalizowało pod kątem swoich makijażowych umiejętności. Show mogliśmy oglądać na Facebooku Kontigo, a każdym odcinku z programem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Ostatecznie w finale znalazła się trójka pasjonatów makijażu - Natalia Szafrańska (@yourspectrum), Nikola Litwińczuk (@nikolalitwinczuk) oraz Łukasz Lipiński (@murray_lindeman).

Finał "KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę"

Finał konkursu KontigoLIVE Kosmetyki na Super Zabawę upłynął pod znakiem makijażu w stylu gwiazd Hollywood. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli się zmierzyć z klasyką makijażu lat 60., czyli wykonać look w stylu Twiggy. Uczestnicy poradzili sobie naprawdę świetnie i w zaledwie 7(!) minut wykonali makijaże, których nie powstydziłaby się sama Twiggy. Minichallenge wygrała Natalia, która zdecydowała się na domalowanie modelce charakterystycznych dla stylu Twiggy dolnych rzęs.

Natalia Szafrańska wygrywa konkurs makijażowy w Kontigo

Po zakończeniu pierwszego zadania przyszła pora na decydujące starcie. Tym razem uczestnicy musieli wykonać makijaż glamour przy użyciu kosmetyków makijażowych marek MOIA, Mystik Warsaw oraz MOOV. Natalia i Nikola postawiły na czerwone usta oraz klasyczne przydymione oko, a Łukasz na bardziej subtelny look, w którym główną rolę grała rozświetlona cera. Jury w składzie Harry J. (przewodniczący), Ewa Grzelakowska-Kostoglu, Agnieszka Grzelak oraz Aleksandra Żuraw nie miało łatwego zadania, ale jak widać bawili się świetnie. ;)

Ostatecznie po długich naradach ostatecznie wybrano zwycięzcę - show wygrała Natalia Szafrańska, która już niedługo wyjedzie do Portugalii i będzie twarzą Kontigo w maju! Warto zaznaczyć, że Natalia otrzymała także nagrodę publiczności w głosowaniu na Facebooku Kontigo. Zgarnęła więc wszystkie nagrody, o które toczyła się w finale gra.

Po ogłoszeniu wyników przez kreatora makijażu w Kontigo - Harry'ego J. przyszła pora na afterparty. Teraz pozostaje nam jedynie żałować, że pierwszy w Polsce konkurs makijażu na żywo już się zakończył.

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 października 2018, 12:06

Nasze propozycje