Poprzedni artykuł: Selena Gomez w najmodniejszym makijażu sezonu. Wiosną stawiamy na róż!... Następny artykuł: Nowy trend: skóra muśnięta słońcem. Tej wiosny rumienimy się na... żół...

Te gwiazdy malują się SAME! Na wielkie wyjścia, a nawet na... własny ślub

Makijaż,
,
, tagi: kate middleton, makijaż ślubny, makijaż gwiazd, Marina Łuczenko Szczęsna, ślub
Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy zawsze korzystają z pomocy makijażystek. Marina, Kate Middleton... - to tylko niektóre gwiazdy, które makijaż na najważniejsze wyjścia (w tym własny ślub) wykonują samodzielnie!

Makijaże gwiazd, które widujemy na czerwonym dywanie to zazwyczaj prace profesjonalnych makijażystów. Nie wszystkie gwiazdy korzystają jednak z ich usług i bardzo często malują się samodzielnie. Niektóre z nich na własnoręczne wykonanie makijażu zdecydowały się nawet w dniu... własnego ślubu.

Samodzielny makijaż ślubny

Czy makijaż ślubny warto wykonywać samodzielnie? To pytanie z pewnością przeszło przez myśl każdej przyszłej pannie młodej. Samodzielne malowanie się panny młodej ma zarówno wiele zalet, jak i wad. Z jednej strony to oszczędność pieniędzy oraz pewność, że makijaż będzie wyglądał tak, jak sobie zamierzyłyśmy. Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że dzień ślubu wiąże się z ogromnym stresem i nigdy nie możemy mieć gwarancji, czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Trzęsące się ręce i napięta atmosfera w domu na pewno nie ułatwiają zadania

Mimo wielu wad samodzielnego wykonywania makijażu ślubnego wiele kobiet, które są pewne swoich umiejętności w kwestii wizażu decyduje się na ten krok. Na własnoręczne malowanie się w dniu ślubu zdecydowały się także pewne gwiazdy. O jakich nazwiskach mowa? Zajrzyj do naszej galerii! 

Samodzielne wykonywanie makijażu ślubnego to jeden z najgorętszych tematów na naszym forum - sprawdź, jakie doświadczenia w tej kwestii miały Wizażanki. 

Kosmetyki, które sprawdzą się w dniu ślubu:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 14:51

Nasze propozycje