Logowanie
Logowanie. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Przypomnij hasło
Rejestracja
Płeć: *
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Poprzedni artykuł: Koniec konturowania, czas na strobing! Sprawdź, dlaczego stał się hite... Następny artykuł: 7 szminek w odcieniach nude - idealnych dla każdej kobiety!

Jak skutecznie zakryć rozległy trądzik?

Autorka bloga My Pale Skin – Em Ford pokazuje, jak w kilka minut, przy użyciu odpowiednich produktów zakryć rozległy trądzik. Sprawdźcie koniecznie!

Internet zawrzał, gdy popularna blogerka Em Ford umieściła video prezentujące reakcje ludzi na filmy, w których pokazuje się bez makijażu, z cerą trądzikową. Zobaczcie film #youlookdisgusting, który na YouTubie obejrzało już prawie 14 milionów osób.

Film został stworzony, żeby podsumować niepochlebne komentarze, które blogerka zaczęła otrzymywać, gdy pokazała swoją twarz pokrytą rozległym trądzikiem. Prezentujemy Wam jeden z tutoriali, który stał się przedmiotem ożywionych dyskusji internautów. Em Ford pokazuje w nim, jak skutecznie zakryć mocno widoczny trądzik i osiągnąć efekt cery bez skazy, gdy tego potrzebujemy. Używając właściwych kosmetyków Em uzyskuje piękną cerę, która w przypadku nasilonych problemów ze skórą wydaje się często nieosiągalna.

Zobaczcie również: 3 nieinwazyjne sposoby na trądzik

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Polecany film

Dieta na trądzik

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

26 października 2016, 12:04