Poprzedni artykuł: To najlepszy korektor na świecie? Zakrywa wszystko, nawet tatuaże Następny artykuł: Maksymalnie powiększa oczy! Makijaż oczu spotlight będzie królować na...

Karolina Szostak pokazała swoje zdjęcie bez makijażu. Jest różnica?

Makijaż,
,
, tagi: gwiazdy bez makijażu, Karolina Szostak
Karolinę Szostak wszyscy kojarzymy z mocnym makijażem. A czy bez niego wygląda równie dobrze?

Karolina Szostak pokazała, jak wygląda bez makijażu. Mocny makeup to właściwie znak rozpoznawczy dziennikarki - zazwyczaj zobaczymy ją w przydymionym oku, czarnej kresce na linii wodnej oraz z mocno wykonturowaną twarzą. Karolina mocny makijaż wybiera zarówno na większe wyjścia, ale też na co dzień.

Karolina Szostak - jak wygląda bez makijażu?

W delikatnym makijażu Karolinę zobaczymy raczej rzadko, choć co jakiś czas dzieli się na Instagramie zdjęciami w naturalnej wersji. Ostatnio opublikowała zdjęcie z hashtagiem #nomakeup i należy przyznać, że na fotografii wygląda naprawdę dobrze. Zauważmy jednak, że Karolina Szostak ma przedłużone rzęsy (najprawdopodobniej metodą 1:1), więc na zdjęciu nie jest to tak do końca Karolina Szostak w 100 proc. naturalnej odsłonie. ;)

To nie pierwsze selfie bez makijażu, które opublikowała Karolina Szostak. Około 5 miesięcy temu dziennikarka podzieliła się zdjęciem spod prysznica, ale wtedy nie miała jeszcze doczepionych rzęs przez co wyglądała jeszcze bardziej naturalnie. Karolina ma wyrazistą oprawę oczu oraz idealną cerę, dzięki czemu bez makijażu wygląda świetnie. Według nas mocny makeup i doczepiane rzęsy są jej zupełnie niepotrzebne, prawda?

Zobacz także: Oto ulubione kosmetyki Karoliny Szostak. My też je kochamy!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2018, 23:41

Nasze propozycje