Poprzedni artykuł: Rimmel, Astor, Wibo... Doskonały puder matujący kupisz już od 6 złotyc... Następny artykuł: To najbardziej poszukiwany przez panny młode kolor pomadki! I wcale ni...

10 hitowych kosmetyków z drogerii, które teraz kupisz za mniej niż 15 złotych!

Makijaż,
,
, tagi: najlepsze kosmetyki, Rossmann
Te drogeryjne kosmetyki cieszą się niebywałą popularnością, a teraz kupimy je jeszcze taniej! Oto najlepsze produkty, które podczas promocji w Rossmannie nie kosztują więcej niż 15 złotych ;)

Od 20 do 28 kwietnia 2017 roku trwa wielka promocja na kosmetyki kolorowe w drogeriach Rossmann!Produkty do makijażu możemy kupić aż o 49 procent taniej, a z kartą Klubu Rossmann cena jest niższa nawet o 55 procent. Tym razem promocja wyjątkowo nie jest podzielona na etapy i przez dziewięć dni obniżce podlegają wszystkie produkty do makijażu. 

Promocja - 49 proc. w Rossmannie 2017 - co warto kupić? 

Na promocji w popularnej drogerii warto zaopatrzyć się w kosmetyczne hity. Wiele z nich kupimy w naprawdę okazyjnych cenach. W naszej galerii prezentujemy 10 kultowych kosmetyków, które podczas promocji kupicie za mniej niż 15 złotych. Wśród nich znajdziecie uwielbiany w Stanach Zjednoczonych długotrwały podkład do twarzy, rewelacyjny rozświetlacz mieniący się na złoto oraz puder, który zapewnia wielogodzinny mat. Pozostałe kosmetyczne hity znajdziecie na podstronach w galerii. Planujecie już zakupy? ;) 

Poznaj najgorętsze trendy beauty! Pobierz Trendbook Wizaz.pl - pierwszy taki w Polsce!

Najlepsze podkłady drogeryjne:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2018, 05:22

Nasze propozycje