Poprzedni artykuł: Karolina Szostak pokazała swoje zdjęcie bez makijażu. Jest różnica? Następny artykuł: Takiej Anny Muchy jeszcze nie widziałyśmy - jak wygląda bez grama maki...

Maksymalnie powiększa oczy! Makijaż oczu spotlight będzie królować na studniówkach i w karnawale

Najmodniejszy makijaż na tegoroczną studniówkę i imprezę karnawałową? Spotlight! Podpowiadamy, jak go wykonać (jest banalnie prosty!) i podrzucamy wam moc inspiracji.

Modny i... łatwy makijaż na studniówkę 2018? Nasz typ to makijaż oczu typu "spotlight", który w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Jest szybki w wykonaniu, nie wymaga dużych umiejętności, a przy okazji pięknie powiększa oczy. Makijaż typu spotlight to nic innego, jak położenie akcentu rozświetlającego na sam środek powieki (równolegle do źrenicy). Kąciki oczu zostają przyciemnione, a jasny punkt znajduje się na środku powieki dolnej i górnej. Proste i bardzo efektowne!

Makijaż oczu typu spotlight - jak wykonać?

Makijaż oczu typu spotlight jest naprawdę łatwy w wykonaniu i możecie się na niego zdecydować nawet jeśli w makijażu stawiacie pierwsze kroki. Ciemny cień nakładamy na wewnętrzny oraz zewnętrzy kącik oka i dokładnie blendujemy jego granice, aby stworzyć eleganckie przejście koloru. Na środek powieki nakładamy jasny cień i dokładnie go rozcieramy na boki, aby połączyć go z ciemnym cieniem. Najlepszym produktem do rozświetlenia powieki będzie dowolny cień metaliczny nałożony na mokro lub połyskujący pigment. Błyszczące cienie przyciągną uwagę do środka oka, jeszcze bardziej je "otworzą", a oczy będą się wyglądały na dużo większe.

Różne wersje makijażu oczu typu spotlight - zarówno w wersji delikatnej, jak i dość odważnej znajdziecie w naszej galerii. Zainspirujcie się przed studniówką! ;)

Zobacz także: Żegnaj smokey eye! W 2018 roku będziemy malować oczy zupełnie inaczej!

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 grudnia 2018, 07:05

Zobacz także

Nasze propozycje