Poprzedni artykuł: Pippa Middleton w dniu ślubu postawiła na 'make up no make up'. To ide... Następny artykuł: Ten chłopak został "ukarany" makijażem. Teraz śmieje się z niego cały...

Makijaż ust zrobiony... papierem toaletowym! Zobaczcie, jaki jest śliczny

Makijaż,
,
, tagi: makijaż ust, szminka
Na Instagramie możemy oglądać różne trendy w zdobieniu ust, ale tak taniego i prostego do odwzorowania makijażu chyba jeszcze nie było:)

Brwi z bułki tartej, płatki kwiatów na rzęsach, a teraz... papier toaletowy na ustach! Wydaje się wam to niemożliwe? A jednak:) Ostatnio niezwykle modne stało się metaliczne wykończenie ust. Kosmetyki to jednak nie wszystko. Często chcemy odwzorować na wargach również fakturę pogniecionego metalu.

Włoska wizażystka Greta Agazzi w tym celu użyła do ozdobienia ust właśnie papieru, który mamy w każdej łazience. Swój trik pokazała na Instagramie. Na pierwszy rzut oka mamy wrażenie, że do jego wykonania użyła folii holograficznej albo celofanu. Prawda jednak jest zupełnie inna. Użyła ona do tego papieru toaletowego. 

Polecamy:  Stemple do brwi - hit czy... jednak kit? Te zdjęcia mówią wszystko

Jak zrobić makijaż ust z papierem toaletowym?

Naszym zdaniem wzięła ona czysty płatek, który następnie pokryła matową i metaliczną szminką tworząc niesamowity, trójwymiarowy efekt.

Wśród komentarzy nie brakuje tych prześmiewczych, które skupiają się na tym, że wykorzystano właśnie papier, który na ogół stosuje się do innej części ciała. Jednak spora część osób ceni sobie też fakt znalezienia niezwykłego rozwiązania do kreowania makijażu ust. 

Polecamy:  Poznaj rodzaje ust i skoryguj ich kształt makijażem

Nie możemy się jednak okłamywać, że taki efekt jest nietrwały, a trik najbardzej przyda się wizażystom malującym modelki do sesji, ale kto wie, co kogo czeka i czy przypadkiem nie przyda mu się podobna wiedza;)
Spróbujecie przetestować ten trik?

Polecamy: Kiedyś frosty blue make up był szczytem obciachu. A teraz? Rządzi latem!

Źródło zdjęcia głównego: Pinterest

Oto szminki polecane w KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 czerwca 2018, 14:52

Nasze propozycje